Autor Wątek: Kartka z historii PolChatu: po buncie sopów  (Przeczytany 4992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
Kartka z historii PolChatu: po buncie sopów
« dnia: Czerwiec 19, 2012, 13:33:16 »
W Sieci czasem można trafić na całkiem zapomniane fakty. Szukałem czegoś na temat buntu sopów PolChatu i znalazłem TO:

A Ja jakoś z nie smakiem tu piszę widząc pewne i te same wypowiedzi, no ale cóż,  na początku witam was!
Można to napisać tylko w paru zdaniach bo po co się rozpisywać jak i tak to nic nie da - każdy chyba o tym wie? Nie raz nie dwa już były takie sytuacje.
Można to podsumować tak, że pewne funkcje dostały osoby którym woda sodowa uderzyła do głowy i jest jak jest z pokojem polchat - no tak, jak zaczynałem przygodę jakiś czasu temu  z opowaniem w pokoju Polchat było "fajnie" , była przyjemna atmosfera, ekipa wręcz zajebista a jak teraz tam wchodzę do rzygać mi się chcę... Zrezygnowałem tam z opa bo za dużo osób chciało rządzić, w sumie nie tylko Ja ale też Stefan , Zamyślona, ozzgirl , 4xM itp odeszli ,  więc coś było nie tak prawda? Właśnie już wtedy było tak że Sopy się zaczęły mieszać w sprawy Pokoju (no i teraz już tak jest do dzisiaj) - to był jeden z powodów odejścia tych osób. A nie powinno być tak, że tam powinien "rządzić" fulloperator a Sop powinien zajmować się swoimi funkcjami ? np. Evil - miały być od reklamy nawet pokazywał jakieś projekty koszulek - rok minął gdzie genialny pomysł promocji polchatu? (no nie powiecie chyba, że konta vip tym są ?)
Następnie z tego co wiem reszta Sopow też ma swoje funkcje a nie siedzenie na dupie w jednym pokoju bo jest największy i wtrącanie się w jego życie. Nie pamiętam żeby były takie sytuacje jak był polchat 2.0, była inna ekipa mowie tu o Borowianinie czy f...
Ostatnio widziałem ten bunt co każdy sobie zdjął swoja funkcje (a właściwie to też było zarządzenie odgórne na które nie każdy się zgodził) i widzieliście, że to nic nie dało wiec znów sobie je daliście no i fajnie SOp zawsze był potrzebny  na portalu!!
Tu nie chodzi o wypisywanie sobie ''ty jesteś zły'', ''a ty dobry''albo ''a ty nie rób tego'' -.-
Niech każdy się zajmie swoimi sprawami (tak chyba będzie najlepiej co nie?)
Każdy sop chyba ma swój pokój, swoje obowiązki więc niech siedzi tam na dupie i robi swoje a sprawami polchatu (mowie o "całej społeczności") niech się zajmuje tak jak powinien, może w końcu ruszy ten portal jak dawniej... no chyba, że was za dużo i nie macie co robić i musicie pomagać na siłę innym operatorom w pokoju Polchat w ich problemach to może zrezygnujcie? bo jak wiem od ZAWSZE Sahem i teraz zablokuj (dziękuję neciu za pozdrowienia i również cię teraz serdecznie pozdrawiam) dają sobie świetnie radę :-)
Ok a teraz jedziemy dalej by jakoś to ogarnac w jednym krótkim zdaniu.
Moja propozycja : niech w pokoju Polchat opują halfy i opy a sopy niech się nie wtrącają - niech korzystają z tego tak jak by byli gośćmi a jak chcą ustawiać wszystko "po swojemu " to maja swoje pokoje - jeszcze raz napisze Macie swoje obowiązki wiec po co nakładacie sobie inne związane z tym pokojem. :) Zauważcie, że to głównie cały szum jest wokół Was a nie operatorów z pokoju polchat..
A do użytkowników : Jeśli wam się nie podoba pokój polchat to go zmieńcie i po sprawie, to takie trudne? Wtedy sami się przekonają, że jest coś nie tak jak ludzie zaczną odchodzić, no poza "przydupasami" liczącymi na opa oczywiście czy choćby na kolorek :)

Ahm bym zapomniał, Pozdrawiam was i życzę wesołych i spokojnych świąt w gronie rodzinnym a nie na czacie. (s)

A i takie coś bo ten post powstał do tematu http://forum.polchat.pl/viewtopic.php?f=10&t=617&st=0&sk=t&sd=a no ale nie zdążyłem bo jak zawsze "administracja czuwa". Tylko nie wiem w takim razie po co jest forum skoro nawet tutaj nic nie można napisać.

A więc przedstawiam (ze strony polchat.pl) obowiązki co niektorych sopow :

EvilRaven - Marketing (poszukiwanie nowych klientów) + moderacja strony <- hm gdzie tu mamy być bossem pokoju PolChat? kolego zostaw ten pokoj fulla a ty patrz na swoje obowiazki.

Martin - Pomoc techniczna (ONLINE +  LC)  <- więc rozumiem że ten Sop pomaga na Priv gdy mam problem z pokojem, jakaś afera itp i na LC to fajnie to po co się miesza kolejny sop do pokoju PolChat? chcesz rzadzic załóż swój :)

A tu koledzy macie coś istotnego:

Sahem - Sprawy związane z pokojami użytkowników, kanałem POLCHAT oraz pomoc techniczna (ONLINE +  LC) <- pisze wyraźnie z KANAŁEM POLCHAT więc nie wy a Sahem i Zablokuj mają tam głos więc nie wiem co tak ambitnie rzucacie się na użytkowników i chcecie ich ustawiać. Poza tym dziś czytam na PolChacie Regulamin POKOJU POLCHAT co do dziś feki przedstawiał netykiete jako Regulamin tego pokoju i kiedyś gdy tam bywałem z niej czerpaliśmy wiedze w banach czy kickach :) Poza tym ten nowy regulamin to jest taki sam jak netykieta itd., do tego napisany mało poprawnie i po 3 zdaniach można już mieć duże zastrzeżenia.
A jak już tak w ten okres świąteczny sobie tutaj gawędzimy miło to Chciałem napisać abyście wcisneli /join gdzieś tam i odpoczeli trochę i zajeli się sprawami PolChatu (portalu) i swoimi pokojami - nie bądźmy dziećmi.

P.S  Nieraz trzeba zakończyć sprawę wtedy, kiedy jest najpiękniej. <- przemyślcie to co po niektorzy.


Zródło: http://wklej.org/id/309632/txt/

Prawdopodobnie pisał to s. Głowy za to jednak nie dam.
To już prawie zamierzchła historia, ale jednak się wydarzyła, sam brałem w tym niemały udział.
Kiedy był ten bunt sopów? Pytani przeze mnie główni jego inicjatorzy nie chcą w ogóle odpowiadać na moje pytanie. No dobra, jak nie chcą, to nie chcą. Główne źródło wiadomości, czyli forum PolChatu, już odeszło w niebyt, czyli wyschło.Tak to teraźniejsza administracja PolChatu odcięła się od własnej historii.

Rzecz jasna: link podany przez s już nie prowadzi do celu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2012, 13:35:28 wysłana przez Techminator »
Hasta la vista, baby!