Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - antysop

Strony: [1] 2 3
1
Hyde Park / COVID? COVID głupcze!
« dnia: Listopad 05, 2020, 12:22:57  »
Do poczytania, łatwe i przyjemne, a czasami nawet śmieszne ;)

https://informatykzakladowy.pl/rozwazania-o-obowiazku-instalacji-aplikacji/

2
polfan.pl / Gdzie jest Polfan? cz.2
« dnia: Październik 14, 2020, 22:52:45  »
Nieoczekiwanie dzisiaj, w kończący się Dzień Edukacji Narodowej, serwer chata został wyłączony, strony też nie ma. Była godzina mniej więcej 22.20. Provider prowadzi prace konserwacyjne, które skończą się około północy.
Tyle w kwestii komunikatu. Idźcie spać  8)

3
polfan.pl / Lifting
« dnia: Wrzesień 29, 2020, 10:18:16  »
Shado: Zmiana: wyrzuciłem z zakładki kontakt stary formularz kontaktowy,
 wrzuciłem link do formularza na helpdesku,
http://polfan.pl/pages/option/show/id/18
zaleta taka, że jest tam ta niewidzialna captcha od google, więc powinno być mniej spamu oraz można dodawać załączniki bezpośrednio.

4
polfan.pl / Nowa funkcjonalność
« dnia: Wrzesień 21, 2020, 09:09:57  »
Polfan jako serwis chatowy dorobił się nareszcie możliwości usunięcia profilu użytkownika. Do tej pory profil usuwał serweroperator, na prośbę użytkownika. Teraz użytkownik sam może swój profil bezpowrotnie usunąć.
Mała rzecz, a cieszy  ;D ;D ;D

Serweroperatorzy stają coraz bardziej 'bezrobotni'.   :D :D :D

5
polfan.pl / Gdzie jest polfan.pl?
« dnia: Czerwiec 24, 2020, 00:30:14  »
To się musiało kiedyś stać. Zwyczajnie: jak coś może nie pójść, to nie pójdzie. Inaczej prawo wielkich liczb zadziałało.
Krótko: strona polfan.pl padła. Prawdopodobnie provider strony dał ciała. Bo burza? Bo deszcz? Bo brak prądu? Nie wiadomo.

Koniec przekazu.

//EDIT: strona już działa.

I po strachu ;)

//EDIT2: i znalazła się przyczyna - W nocy z 23 na 24 czerwca będą przeprowadzone prace techniczne na serwerach vps24, vps25, vps27 oraz vps29. Prace będą wiązać się z przerwami w dostępie do usług między godziną 23.00 - 4.00 (przerwa dla pojedynczego serwera będzie wynosić około 30-90 min).
Czyli planowe wyłączenie.
Uffffffff...

6
nowy polchat.pl / Co na polchacie.pl nowego?
« dnia: Czerwiec 19, 2020, 18:38:32  »
Krótka odpowiedź: nic nowego. Może przybyło mu użytkowników. Nadal zdaje się jest kłopot ze stabilizacją serwera. Ze zmianą pokojów. Z brakiem wizji, co dalej?
Natomiast rzeczą stałą jest stosunek administracji polchatu.pl do polfanu.pl. Naigrywanie się z administratorów polfanu jest rzeczą codzienną, paliwo do tego dostarcza nick wyrzucony z polfanu za swoje niebywałe chamstwo w stosunku do adminów polfanu oraz za homofobię. Sam właściciel polchatu swoje dokłada. I ta dziecinna radość, kiedy uda się użytkownikowi polchatu zareklamować polchat na polfanie. Są na to dowody w postaci zrzutów ekranu, ale nie będę ich tu zamieszczał. Może kiedyś przyjdzie na to czas, może nie. Wiemy, bubus, że reklamujesz swój chat na privie, kiedy jesteś na polfanie. Czy nie czas dorosnąć?

Teraz serwis polchat.pl nie odpowiada. Przyczyn tego stanu rzeczy nie znamy. Sytuacja z przeglądarką opera. I po strachu. w operze też się otwiera.
Na google chrome strona się otwiera.

7
Pozostałe serwery chatowe / PRZENIESIONY: O polchacie piszo
« dnia: Czerwiec 10, 2020, 18:10:16  »

8
nowy polchat.pl / O polchacie piszo
« dnia: Czerwiec 10, 2020, 13:17:40  »
Serwis internetowy https://teoriabiznesu.pl popełnił artykuł na swoich internetowych łamach: https://teoriabiznesu.pl/startupy/polchat-pl-wznawia-dzialalnosc/.
O dziwo w zakładce startupy. No nie wiem, czy polchat.pl to startup. Pewnie czegoś nie wiem.
Anyway...
Artykuł jak artykuł. Podpisany przez PolchatTeam. Przeczytałem to. I mam jedną zasadniczą uwagę, a nawet dwie uwagi:
1. autor lub autorzy są na bakier z polską interpunkcją. Brakuje przecinków i kropek, przecinki wstawiane tam, gdzie ich być nie powinno. Zwyczajny gwałt na św. przecinku.
2. aplikacja na androidy: a cóż to jest? Android jako system komórkowy jest jeden w wielu wersjach. Chyba, że chodzi o roboty.

Cytuj
Przed nami jeszcze wiele pracy.
I to jest ta bolesna prawda. Zatem do roboty!!

9
polfan.pl / Schowek na pliki
« dnia: Czerwiec 08, 2020, 21:14:46  »
Całkiem niedawno serwis https://polfan.pl uruchomił usługę schowka na pliki. Na serwer można wgrać plik o dowolnym rozszerzeniu o maksymalnym rozmiarze 10MB. Czas "pobytu" pliku w schowku to doba. Potem plik automatycznie ze schowka znika.
Usługa cieszy się dużym powodzeniem.
To dzięki Patronom z Patronite możliwe było uruchomienie tej usługi.

10
Hyde Park / Inteligentny zegar - ujęcie subiektywne
« dnia: Maj 26, 2020, 20:39:05  »
Jestem zwolennikiem inteligentnego domu. Zaczęło się to od kupna we Włoszech w ichniej sieci sklepów ze sprzętem rtv i agd MediaWorld (u nas to chyba MediaMarkt) małego głośnika Google Home Mini (19.99€). Było też stanowisko dla testowania zestawów inteligentnych głośników i ekranów Google. Przy nim był identyczny głośnik, ale w cenie 34.49€.. To już jednak druga generacja pod nową nazwą Google Nest Mini. Głośniki te funkcjonują w aplikacji Google Home. Ich funkcje są rozmaite, są sterowane głosowo poprzez Google Assistant. Potem jeszcze dokupiłem ekran inteligentny Google Nest Home Hub. I nawet początkowo można było wydawać polecenia w języku polskim. Fajna rzecz.
Jakiś czas potem dokupiłem jeszcze głośnik Google Home.
To tylko elementy audiowizualne.
Dokupiłem jeszcze inteligentne żarówki, gniazdka, przełączniki, oprawki. Wszystkie te elementy są włączone w sieć Wi-Fi i sterowane głosowo, steruje nimi aplikacja Google Home. Można ustawiać czasy włączania/wyłączania poszczególnych elementów.
Całkiem niedawno dokupiłem inteligentną lampę nocną Xiaomi Beside 2 sterowaną głosowo poprzez Google Home oraz Mi Home (aplikację Xiaomi). Ustawienia takiej lampki dają szeroką gamę możliwości jej działania.
Wszystkie te urządzenia łatwo zaprogramować i włączyć w sieć. Ale do czasu. W Internecie wypatrzyłem inteligentny zegar Xiaomi xiaoai Smart Voice Broadcast Clock. Dostępny niestety tylko w Chinach w sklepie Aliexpress. W sklepie Xiaomi go nie ma. Najpierw zapoznałem się z instrukcją jego obsługi, poczytałem o nim trochę. Ustawienie tego zegara wydawało się bułką z masłem. Zamówiłem go w Aliexpress. Czekałem na dostawę około dwóch miesięcy. I wreszcie go dostałem.
Rozpakowałem go, niestety wtyczkę ma typowo chińską. Nic to, mam przejściówkę. Włączyłem go do sieci energetycznej. Zadziałał. Czas wskazywany przez zegar/budzik od lokalnego różnił się o 6 godzin. Konfigurowanie zegara tylko poprzez aplikację, jej kod QR w instrukcji całkowicie napisanej po chińsku. Ta aplikacja to Mi Home. No to łatwe, aplikacja go znajdzie i połączy w sieć z innymi urządzeniami.
Nie znalazła. Ooops!
Dobra, to musi być łatwe. Poczytałem o ustawieniach tego zegara w necie: jakoś ten zegar w aplikacji autorów się znalazł. Jak? I zacząłem kombinować z ustawieniami Mi Home. Zmieniłem kraj na Francję. W opcjach przybył sklep, zegar nadal nie był widoczny. Czyżbym miał taki estetyczny przycisk do papieru? Niemożliwe!
To MUSI działać.
Odłożyłem poszukiwanie rozwiązania problemu na dzień.
Dziś się za ten zegar zabrałem od nowa. W aplikacji Mi Home zmieniłem ustawienia kraju na... Chiny. Zaryzykowałem, bo cóż mi pozostało? Musiałem się zalogować od nowa. Trochę krzaczków chińskich się pokazało, znikła lampka nocna Beside 2, włączyłem wyszukiwanie sprzętu i... pojawił się zegar!! BINGO!! Nareszcie.
Dodałem go do domu, podłączyłem pod Wi-Fi, aktualizacja zegara nie od razu zaskoczyła, ale w końcu się zaktualizował. Pokazało się menu zegara oraz jego ustawienia. Nadal jednak różnica czasu to 6 godzin. I co gorsza, wyświetlacz się wygasił. Już wiedziałem, co robić w takim wypadku: reset urządzenia. Poszło gładko: zegar się odpalił z aktualną godziną. Sukces!
Dołączyłem potem lampę Beside 2. Jedna uwaga: zegar jest niewidoczny dla Google Home. Ale może mi się uda go podłączyć. No i jeszcze nie opanowałem sterowania głosem. Cóż, to przede mną.

11
polfan.pl / Radio ScreamFM na Polfanie
« dnia: Maj 20, 2020, 15:52:30  »
Z pewną taką nieśmiałością przychodzi mi obwieścić, że polfan.pl nawiązał współpracę z radiem ScreamFM (http://screamfm.pl). Nawiązanie współpracy wyszło ze strony przedstawiciela radia i trwało krótko z efektem pozytywnym. Radio dostało pokój główny screamfm i w nim nadaje. Poza tym na stronie polfanu został umieszczony banner reklamowy radia, a na stronie radia banner reklamowy polfanu oraz wejście na chat.Było radio i go nie ma. Po kilku miesiącach radio znikło, tzn. przeniosło się na swój chat. Pewnie mieli powód ku temu, my nie pytaliśmy, oni nas nie zawiadomili o zmianie. Przynajmniej oficjalnie.
To tyle. Życie toczy się dalej.

12
Hyde Park / Taka sytuacja
« dnia: Maj 14, 2020, 18:36:42  »
Miałem na początku tego nie zamieszczać, ale... to dział Hyde Park, a to zobowiązuje.
Serwis chatowy polfan.pl, pokoje polityka i 45_i_wiecej. Zapis chata.

Pokój polityka:

15:19:09 ~Bonifacy: czteryem pracujesz?

15:19:25 czteryem: teraz nie

15:20:20 ~Bonifacy: przez wirusa?

15:27:12 ~Bonifacy: czteryem

15:27:45 czteryem: nie

15:27:57 ~Bonifacy: a czemu?

15:30:48 ~Bonifacy: czteryem

15:32:43 ~Bonifacy: czteryem kto tutaj ma sopa z antysop.info?

15:33:13 czteryem: nie wiem

15:33:19 ~Bonifacy: komuś dali

15:33:33 ~Bonifacy: a kiedyś to była niezależna strona

15:34:21 ~Bonifacy: sprzedali się za sopa

15:36:50 ~Bonifacy: zdrajcy

15:38:02 czteryem: popłacz się

15:38:18 ~Bonifacy: chyba ze śmiechu

15:38:39 ~Bonifacy: jakimi sprzedajnymi kurewkami są niektórzy

15:39:02 ~Bonifacy: wcześniej cisnęli z was bekę, to mu dali sopa żeby zamknąć usta

15:39:12 ~Bonifacy: i już o polfanie nie pisze

15:39:14 ~Bonifacy: kabaret

15:39:16 ~Bonifacy: :)

15:39:24 ~Bonifacy: sprzedajne jebane kurwy

15:39:29 ~Bonifacy: tyle w temacie

Pokój 45_i_wiecej:

15:40:55 czteryem: ~Bonifacy i kilkanaście tysi na miesiąc
15:41:13 ~Bonifacy: chyba rubli
15:42:37 czteryem: żadna kasa nie śmierdzi 
15:43:08 ~Bonifacy:  <facepalm>
15:43:42 ~Bonifacy: czteryem to Ci nie przeszkadza ale 500 plus w cztery litery uwiera?
15:43:53 ~Bonifacy: wybiórczo, nie powiem
15:44:06 ~Bonifacy: widzicie to co Wam wygodnie
15:44:33 ~Bonifacy: a drzazgi w swoim oku nie
15:44:36 czteryem: wygoda przede wszystkim 

15:45:01 ~Bonifacy: zdrowia zyczę
15:45:06 ~Bonifacy: widać, że potrzeba :)
15:45:10 Zjawa40: hahaha
 
15:45:29 czteryem: odważny jesteś spoza proxy
 
15:46:05 ~Bonifacy: popłacz się
   
15:46:23 czteryem: chyba ze śmiechu 

15:46:39 ~Bonifacy: zdrajcy!
 
15:47:20 ~Bonifacy: inaczej się nie da
15:47:30 sonia5: ~Bonifacy !!

15:47:48 czteryem: Targowica!!

15:48:22 ~Bonifacy: płacą Ci za to?

15:48:47 czteryem: w ojro 
15:49:08 ~Bonifacy: w procesach norymberskich będziecie sądzeni
 
15:49:31 czteryem: już się nie mogę doczekać 

15:50:13 ~Bonifacy: doczekasz się
15:50:26 czteryem: oby oby

15:50:42 ~Bonifacy: już niedługo
15:50:52 czteryem: tylko PiS!!

15:51:14 ~Bonifacy: nakradliście wystarczająco :)
 
15:51:50 czteryem: ja tylko wykonywałem polecenia, You Owner

15:52:14 ~Bonifacy: pluton już ładuje magazynki

15:52:22 ~Bonifacy: niedługo ołów zawita tam gdzie jego miejsce

15:52:36 ~Bonifacy: i w Polsce znowu będzie normalnie

15:52:56 ~Bonifacy: chwała wolnej Polsce!

15:53:42 czteryem: tylko PiS!!!
15:53:43 ~Bonifacy: także wszyskie synalki UBeków wasz czas zbliża się ku końcowi :)
 
15:54:34 czteryem: a co z córkami?

15:55:10 czteryem: sonia5 czyń honoru domu
15:55:20 sonia5: ok
15:55:24 czteryem: właśnie stamtąd uciekł
15:55:34 ~Bonifacy: to samo co Armia Czerwona zrobiła kiedy Was wyzwalała 

Pokój polityka:

15:56:37 ~Bonifacy: czteryem widzę, że cenzura działa w najlepsze :)

15:56:49 ~Bonifacy: prawda boli

15:56:50 ~Bonifacy: ale dobrze

15:56:52 ~Bonifacy: ma boleć

15:56:55 ~Bonifacy: ming

15:57:03 ~Walter: Czterym ja jednego nie moge jednak zrozumiec jestes operatorm tuta u wodzosz co taki Bonifacy pisze i nie ma reakcji a nijaki operator gagatek mnie wywala za slowo sbek wez ty mi to wyjasnij

15:57:08 czteryem: ale ty smieszny jesteś

15:57:31 ~Bonifacy: nie bardziej niż ty

15:57:46 ~Bonifacy: i niż wy

15:57:56 czteryem: pozal sie gagatkowi

15:57:58 ~Bonifacy: hipokrycji

15:57:59 ~Walter: jak to funkcjonuje kolesiostwo czy dawne przywileje

15:58:12 ~Bonifacy: tu zawsze tak było

15:58:15 ~Bonifacy: rączka rączkę myła

15:58:18 czteryem: jatakie skargi spuszczam po brzytwie

15:58:21 ~Bonifacy: :)

15:58:26 ~Bonifacy: jedna sitwa

15:58:29 ~Walter: chyba ty jestesz szycha nie jakis tam gagatek

15:58:49 czteryem: jedna?

15:58:52 ~Walter: to po co ty tutaj jestes

15:59:02 czteryem: za kogo naszmasz, kilka sitw ulu

15:59:04 ~Bonifacy: wiele osób zadaje sobie to pytanie

15:59:14 ~Bonifacy: on chyba sam nie wie

15:59:22 ~Bonifacy: widac, że koleś nie istnieje poza czatem, to jego jedyne życie :)

15:59:36 ~Bonifacy: dali trochę władzy i ma mokro

15:59:36 ~Bonifacy: hehe

15:59:50 ~Bonifacy: kolesie i tyle

15:59:53 ~Bonifacy: ~Walter

15:59:55 czteryem: no, na chacie sie materializuje z niebytu ptak

16:00:06 ~Walter: czterym przyszlo stare npwe

16:00:13 ~Bonifacy: przegrałeś swoje życie

16:00:17 ~Walter: nowe

16:00:19 ~Bonifacy: i taka jest prawda

16:00:28 ~Bonifacy: został ci czat

16:00:30 czteryem: w tysiaca

16:00:37 ~Walter: znajomosci z polfanu pozostaly czy tak czterym

16:00:48 ~Walter: z onetu sorry

16:00:50 ~Bonifacy: degrengolada

16:00:50 czteryem: żal.pl

16:01:02 czteryem: ale zeby w tysiaca??

16:01:08 ~Bonifacy: i ciemnogród

16:01:16 ~Bonifacy: i patologia

16:01:20 ~Bonifacy: :)

16:01:43 czteryem: i rachunek nieprawdopodobieństwa ulu1

16:01:55 ~Bonifacy: głupszy jesteś niż ustawa przewiduje

16:02:09 ~Walter: czterym taka Lilli nie potrafi z nikim pisac brutalna obskorna niedojda

16:02:15 czteryem: cóz zrobić

16:02:25 ~Bonifacy: mąż ją zostawił dla młodszej to co się dziwisz

16:02:29 ~Bonifacy: zgorzkniałe babsko

16:02:33 ~Bonifacy: jak reszta tej ferajny

16:02:36 czteryem: ~Walter aleś ty odważny

16:02:40 ~Walter: jakich ty masz swoich pomagierow

16:03:06 ~Bonifacy: to jest dramat

16:03:09 ~Bonifacy: co wy tu robicie

16:03:10 ~Bonifacy: czteryem

16:03:21 ~Walter: jestem sbeki nie zlamali mnie i wy twet nie dacie rady

16:03:28 czteryem: w 4 aktach na dwie tyldy ming

16:03:43 ~Bonifacy: czteryem żal mi cię

16:03:56 ~Bonifacy: widać, że potrzebujesz pomocy bo się bardzo pogubiłeś

16:04:00 czteryem: mogżeszmnie przytulic?

16:04:16 ~Bonifacy: przytulony zostaniesz niedługo ale przez kogoś innego

16:04:23 ~Bonifacy: jak reszta waszego sortu

16:04:52 czteryem: nie strasz nie strasz, bo się zesrasz

16:05:04 ~Bonifacy: przewiduję przyszłość

16:05:09 ~Bonifacy: tak będzie

16:05:12 ~Walter: czterym czas na zmiane personelu tutaj na polfanie

16:05:24 ~Bonifacy: czas na zamknięcie tego burdelu w PISdu

16:05:25 ~Walter: nie sadzisz czterym

16:05:40 ~Bonifacy: tu się już nic na lepsze nie zmieni

16:05:47 ~Bonifacy: nie z takimi jak czteryem i jego pokroju

16:05:59 ~Bonifacy: mafia!

16:06:01 czteryem: hahahaha

16:06:06 ~Bonifacy: bandyci!

16:06:13 czteryem: no to zamknij nas

16:06:15 ~Bonifacy: zwyrodnialcy!

16:06:43 ~Walter: czterym jestes boss 45 i polfanu i co ty zrobiles zeby bylo sprawiedliwie nic nie riszyles palcem

16:06:44 ~Bonifacy: nie będę dotykał gówna bo gówno śmierdzi

16:06:51 ~Bonifacy: sami się w swoim bagnie taplajcie

16:07:00 ~Bonifacy: ale ludzie się już na was wystarczająco poznali

16:07:12 czteryem: uhum

16:07:14 ~Walter: operatorzy robia co chca wg swego uznania kolesiostwo jlamstwo i obluda

16:07:19 ~Bonifacy: jeszcze macie czelność wyciągać brudne łapska po patronite

16:07:30 ~Walter: a ty im tylko przytakujesz

16:07:31 czteryem: hohohoho

16:07:41 czteryem: no

16:07:41 ~Walter: nic nie zerobiles do tej pory

16:07:48 czteryem: no

16:07:53 ~Bonifacy: a wy przepijacie

16:07:53 ~Bonifacy: i odwalacie manianę

16:07:59 ~Bonifacy: czteryem obudź się!

16:08:15 ~Bonifacy: gdzie twój honor, gdzie twoja godność?

16:08:18 czteryem: I woke up

16:08:19 ~Walter: czterym to nie jest nic tlosliwiie tylko taka jest prawda

16:08:30 ~Walter: zlosliwie

16:08:32 ~Bonifacy: wy nie jesteście już Polakami

16:08:42 ~Bonifacy: co wy odwalacie

16:08:42 czteryem: która to prawdawg Tischnera?

16:08:58 ~Bonifacy: czteryem dorośnij

16:09:09 ~Walter: kosiol ma swoje prawa a ja kosciol olewam

16:09:16 ~Walter: jak chcesz wiedziec

16:09:21 ~Walter: nie moja bajka

16:09:30 ~Walter: kosciol

16:09:50 czteryem: czy juz?

16:10:13 ~Bonifacy: czteryem teraz banuj za prawdę

16:10:15 ~Walter: ty czterym nie zmieniaj tematu bo nie dokoinczony mamy stary temat

16:10:31 ~m: pis gora ulu1

16:10:40 czteryem: zaprawdę, piszczie jeszcze, tak fajnie to wam wychodzi

16:10:45 ~Bonifacy: o już kundelki się schodzą

16:10:47 ~chariotel1a: moze mi podacie tmat

16:10:54 ~Bonifacy: ujadajcie ~m

16:10:59 ~chariotel1a: bo widac na kinie o wy sie nie znacie i na sztuce

16:11:04 ~Walter: gagatek broni sbekow co maja krew na rejak a mnie banuje ze pisze prawde co ty na to cztterym

16:11:06 ~chariotel1a: jaki tmat....

16:11:09 ~chariotel1a: niby jaki

16:11:21 ~chariotel1a: penie jakas sychologia

16:12:18 ~m: taka dzisiaj polityka zamiast pomyslow onbrazanie omg2

16:12:23 ~Walter: a wazeliniwa LIlli bronic gagatka mnie daje bana

16:12:29 ~m: I kto lepie to zrobi ma racje

16:12:42 ~Walter: i tak sie zamyko kolko na polfanie

16:12:43 ~chariotel1a: polityka tomarna komedia

16:13:03 ~chariotel1a: tonjuz wole gagi czeplina z poczatkow kariery czeplina

16:13:12 ~chariotel1a: widac ze super utalentowany

16:13:27 ~chariotel1a: q polityka ich gagi to dno i szambo

16:13:39 ~Walter: czterym zamiast operatorow zatrudnij tutaj blaznow wiekszy pozytek bedzie z tego

16:13:42 ~chariotel1a: ie maja tlentu cio goscie bez rozumnu!

16:14:02 ~chariotel1a: czeplina to ja nawet oceniam za jego niesamowita pomyslowosc

16:14:11 ~chariotel1a: i za poczucie zartu

16:14:11 ~Walter: Bonifacy chybba nie ten co znam takiego

16:14:27 czteryem: nie muszę, sami tu przychodza błaznować ming

16:14:28 ** odchodzi ~m

16:14:34 ~Bonifacy: kawa

16:14:48 ~chariotel1a: bo nawet jak ktos mnie kopnie w tylek to ja zrobie smiesznego fikolka

16:15:00 ~chariotel1a: i to sie nadaje pod kamere do komedii

16:15:07 ~Walter: a najlepsi sa w tym gagatek i Lilli doborowa para blaznow

16:15:10 ~chariotel1a: a oni sie nie naaja do niczego ;)

16:15:15 ~Bonifacy: czteryem ty tu jesteś największym błaznem

16:15:18 ~Bonifacy: nikt cię nie pobije :)

16:15:36 czteryem: no, nikt ze mna szans nie ma ptak

16:15:52 ~Bonifacy: najgłupszy z najgłupszych :)

16:15:55 ~Walter: czterym przemysl to co napisalem

16:16:03 czteryem: no ba!

16:16:23 ~Bonifacy: zwykly troll

16:16:28 ~Bonifacy: i tyle jesteś czteryem

16:16:41 ~Bonifacy: ale nie będę się już więcej zniżał do twojego poziomu

16:16:48 ~Walter: gdybym ja byl na twoim miejscu zostalo by ze 30 % tylko

16:16:48 ~Bonifacy: bo w bagnie nie lubię brodzić

16:16:56 czteryem: tez mi odkrycie i dwumian Newtona ulu

16:17:03 ~Bonifacy: czteryem banuj teraz

16:17:40 ~Walter: przyszedl czas czterym zeby uslyszec troche prawdy o sobie i twoich towarzyszach

16:17:40 ~Bonifacy: wszystkich pobanujcie, niech tylko zostanie kółeczko wzajemnej adoracji

16:17:43 ~Bonifacy: :)

16:18:04 czteryem: a nie, siedźcie sobie

16:18:48 czteryem: ja tu nie mam opa

16:18:49 SirDaniel: korwin3

16:18:50 ~Walter: wszystko jedno czy zbok czy erotomam czy idiota najweazniejsze ze koles

16:19:17 ~Walter: i tak sie kreci czat dookola swj osi

16:20:49 ~Walter: czterym jestem tutaj juz 2 lata ty nie zrobiles nic zeby poprawic arttmosfwere ukrucic znajomosci chamstwo i prowokatorow nie zrobiles nic

16:20:51 ~chariotel1a: nie wiem jaka jest naprawde t os

16:21:18 ~Bonifacy: czteryem co masz na swoją obronę?

16:21:56 czteryem: You Owner, nothing, I am guilty

16:22:16 ~Bonifacy: Bóg widzi co robisz

16:22:16 ~Walter: napisz to po polsku

16:22:20 ~Bonifacy: kiedyś zagrzmi...

16:22:36 SirDaniel: kawa

16:22:54 ~chariotel1a: grzmial ostatnio ale nie na mnie ;))

16:23:15 ~chariotel1a: prosze nie mieszac do luzkich spraw boga ulu

16:23:31 ~Walter: czterym jak ty mozesz dopuscic zeby tala nuedojda LIlli i wszechmiocny gagatek byli tutak operazprami czlowoeku zastanoiw sie kogo ty masz za operatorow

16:23:56 ~chariotel1a: czlowiek czlowiekowi robi ciagle krzywde

16:24:02 czteryem: ~Walter czy ty sie bawisz w Heningwaya??

16:24:16 ~chariotel1a: bardzo prosze nie mieszac do tego zadnego boga ulu

16:24:52 ~Walter: nie w karola swierczewskiego hemigway byl jego kumplem

16:25:04 czteryem: powtarzasz się, ale to ciagle to samo zdanie

16:25:49 ~Walter: ty to widzisz zawsze ale inni tego nie widza chaba masz zwdudy juz

16:26:20 czteryem: nie mam nic wpólnego z dudami

16:26:23 ~hej: witam nbsp;nbsp; nbsp;

16:26:50 ~Walter: pisalem tobie jakich masz operatorow ze nie umieja i nie potrafia nawet usera przywitac

16:27:03 ~Walter: co to za cmy sa tutaj

16:27:30 ~Bonifacy: ~hej hej

16:27:35 ~hej: przeciez Lili i Gagatek,to dorzy opowie nbsp;nbsp;nbsp;

16:27:46 ~Walter: wchodzi sie tutaj jak do kibla ukrainskiego

16:27:46 ~hej: b

16:28:19 czteryem: ~Walter wie co pisze, w tym ma doświadczenie

16:28:25 ~Bonifacy: ~hej jak dzionek mija?

16:28:35 ~Walter: tak mam zebys wiedzial

16:28:59 czteryem: no przeca wiem

16:29:00 ~hej: dziekuje,dobrze Bonifacy

16:30:04 ~hej: a user wejdzie do pokoju jak ciele Walter? bez powitania?

16:30:32 ~Walter: kiedy wchodzilem tutaj zawsze wszystkich witalem i pozdrowilem ale zrobiliscie z pokoju szambo i gnoj w tej chwili jest tak ze nikt nikogo nie wita nie pozdrawia przyklad idzie z gory czterym

16:30:49 ~hej: ok,milcze:p

16:31:01 ~Bonifacy: ~hej pisz

16:31:04 ~Bonifacy: tu każdy sobie :)

16:33:11 ~Walter: kazdy chlop wita krowy swinie i swoje kozy a tutaj nawet chlopow nie ma same parobki

16:33:11 ~Bonifacy: pijemy

16:34:17 ~Bonifacy: nie ma się co denerwować, tu i tak się nic nie zmieni, a jak już to tylko na gorsze :)

16:34:34 ~Bonifacy: motłoch zawsze pozostanie motłochem i tyle w temacie

16:45:47 ~Bonifacy: przez czteryem ulegliśmy zezwierzęceniu takiemu jak on sam

16:45:52 ~Bonifacy: pora się otrząsnąć


I to by było na tyle.


13
polfan.pl / Polfan&Patronite
« dnia: Kwiecień 29, 2020, 12:56:24  »
Do tej pory Polfan.pl jako serwis był finansowany przez kilka osób jako przedsięwzięcie prywatne. Żaden poważny sponsor (i niepoważny też) za Polfanem nie stał i nie stoi. Jeżeli ktoś by chciał finansowo wesprzeć Polfan, to nie wiedział jak, gdzie i komu wsparcie finansowe przekazać. Od 28 kwietnia 2020 to się zmieniło.
Polfan ma swój profil na Patronite.pl: https://patronite.pl/polfan. To tam można Polfan wesprzeć finansowo. Jak zresztą wiele innych przedsięwzięć.
Więcej pod adresem https://polfan.pl/.

14
polfan.pl / A co tam panie na polfanie słychać?
« dnia: Kwiecień 21, 2020, 23:05:52  »
Ostatnimi czasy coś się zaczęło dziać na Polfan.pl.
Po pierwsze: zaczęły sukcesywnie szwankować usługi, najczęściej emotki się nie wyświetlały. Powodem tego była zmniejszająca się ilość wolnego miejsca na dysku serwera. Niby wszystko powinno działać, ale nie działało należycie. Duża ilość userów chata, wiele pokojów, to i logów wiele. A i emotki ciągle nowe. Dysk nie jest z gumy, kiedyś ilość pamięci osiągnie wartość krytyczną. I to 'kiedyś' zaczęło bywać zbyt często. I zaczęło być uciążliwe. Ciągłe skargi użytkowników, że emotki się nie wyświetlają. Doraźne ręczne czyszczenie dysku ratowało sytuację, ale nie na długo. Czas było sięgnąć po środki bardziej radykalne. Serwis jest tak skonstruowany, że umieszczony jest na dwóch dyskach w celu większego bezpieczeństwa. Ma to swoje zalety, jak i wady. Wadą są logi serwera powstające w ramach łączności między dyskami i te logi właśnie też zapychają dysk. W razie zapchania dysku nieprawidłowo działa serwer www apache. Tęgie głowy z administracji polfanu zdecydowały się zamienić serwer apache na serwer www nginx, który lepiej potrafi obsłużyć duży ruch na serwerze. I tak się stało, w nocy po 23.00 z soboty na niedzielę (a może z piątku na sobotę? - nie, jednak z soboty na niedzielę) nastąpiła przerwa konserwacyjna polfanu, nie działała strona, nie działało forum, nie można było się na chat zalogować. Serwis powstał bez większych kłopotów, drobne usterki zostały szybko naprawione.
Prawdziwym egzaminem dla wydolności nowego serwera (serwer chata został przez dmc poprawiony z niedzieli na poniedziałek) okazał się początek roku szkolnego w Szkole Magii - wystartowały cztery szkoły magii i mnóstwo nowych uczniów się do nich zapisało. Ilość zalogowanych użytkowników osiągnęła ponad 1100, nigdy przedtem tylu ich nie było na chacie. Nie obyło się bez kłopotów, kilka razy użytkownicy 'wylatywali' z chata, ale w końcu udało się ustabilizować pracę serwera i więcej takich przykrych przypadków nie było. Do tej pory serwer pracuje stabilnie bez wpadek, liczba użytkowników dochodzi do 1000. Jak na tak mały chat to zupełnie przyzwoicie.

Jeżeli popełniłem jakieś nieścisłości, to proszę mnie poprawić.

I jeszcze jedno: nadal trwają prace nad nową koncepcją serwisu. Ma być bardziej nowoczesny i elastyczny. Za rok polfan będzie obchodził dwudziestolecie istnienia. Oj, będzie się działo! Bo będzie, c'nie?

15
Pozostałe serwery chatowe / Polczat.pl
« dnia: Luty 04, 2020, 19:07:35  »
Daaaaaaaaaaaaaaaaaawno tu nie było nowego tematu, bo i w światku chatowym nic szczególnego się nie działo. I nagle...

Zapowiedź powstania nowego serwisu chatowego: http://polczat.pl/.
Nic więcej o tym nie wiemy, jaki scrypt chatowy itd.
10 lutego 2020 ma nastąpić start tego chatu. Z pewną taką ciekawością i niecierpliwością czekamy na otwarcie serwisu.
Uważny czytelnik ostatnich niusów zauważy z łatwością, że ze strony użytkownika bubuS wyszła propozycja, by admini https://polchat.pl przenieśli swój serwis pod adres http://polchat.pl, ale nie skorzystali z tej propozycji. Sprawę polchatu uważają za definitywnie zakończoną.

Czas pokaże, jak się sytuacja rozwinie.

//Edit

Więcej wrażeń jest pod adresem http://polczat.pl/czat

Jeden pokój, Polczat. Kamerki (tylko pod protokołem https), dźwięk.
Zobaczymy, co z tego będzie.

Strony: [1] 2 3