Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - antysop

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7
16
nowy polchat.pl / Co na polchacie.pl nowego?
« dnia: Czerwiec 19, 2020, 18:38:32  »
Krótka odpowiedź: nic nowego. Może przybyło mu użytkowników. Nadal zdaje się jest kłopot ze stabilizacją serwera. Ze zmianą pokojów. Z brakiem wizji, co dalej?
Natomiast rzeczą stałą jest stosunek administracji polchatu.pl do polfanu.pl. Naigrywanie się z administratorów polfanu jest rzeczą codzienną, paliwo do tego dostarcza nick wyrzucony z polfanu za swoje niebywałe chamstwo w stosunku do adminów polfanu oraz za homofobię. Sam właściciel polchatu swoje dokłada. I ta dziecinna radość, kiedy uda się użytkownikowi polchatu zareklamować polchat na polfanie. Są na to dowody w postaci zrzutów ekranu, ale nie będę ich tu zamieszczał. Może kiedyś przyjdzie na to czas, może nie. Wiemy, bubus, że reklamujesz swój chat na privie, kiedy jesteś na polfanie. Czy nie czas dorosnąć?

Teraz serwis polchat.pl nie odpowiada. Przyczyn tego stanu rzeczy nie znamy. Sytuacja z przeglądarką opera. I po strachu. w operze też się otwiera.
Na google chrome strona się otwiera.

17
nowy polchat.pl / Odp: O polchacie piszo
« dnia: Czerwiec 10, 2020, 18:13:57  »
Specjalnie dla Ciebie stworzyłem nowy dział. Tu możesz zamieszczać informacje o polchacie z pierwszej ręki.

18
Pozostałe serwery chatowe / PRZENIESIONY: O polchacie piszo
« dnia: Czerwiec 10, 2020, 18:10:16  »

19
nowy polchat.pl / Odp: O polchacie piszo
« dnia: Czerwiec 10, 2020, 17:45:02  »
Na polfanie może nie jest super i idealnie, ale nie puszczamy w świat gniota interpunkcyjnego. Taki gniot świadczy o serwisie. Kiedy jestem na jakiejś stronie i są na niej ewidentne błędy ortograficzne, to zaczynam mieć wątpliwości, czy zamieszczone tam treści są wartościowe.
Można w dowolnym edytorze tekstu sprawdzić interpunkcję i ortografię, zanim się treści umieści na stronie.

Co do SOP-a, to tylko funkcja, dziś jest, jutro nie ma. Najpierw się jest człowiekiem, potem funkcyjnym, bo funkcyjnym się tylko bywa.

20
nowy polchat.pl / O polchacie piszo
« dnia: Czerwiec 10, 2020, 13:17:40  »
Serwis internetowy https://teoriabiznesu.pl popełnił artykuł na swoich internetowych łamach: https://teoriabiznesu.pl/startupy/polchat-pl-wznawia-dzialalnosc/.
O dziwo w zakładce startupy. No nie wiem, czy polchat.pl to startup. Pewnie czegoś nie wiem.
Anyway...
Artykuł jak artykuł. Podpisany przez PolchatTeam. Przeczytałem to. I mam jedną zasadniczą uwagę, a nawet dwie uwagi:
1. autor lub autorzy są na bakier z polską interpunkcją. Brakuje przecinków i kropek, przecinki wstawiane tam, gdzie ich być nie powinno. Zwyczajny gwałt na św. przecinku.
2. aplikacja na androidy: a cóż to jest? Android jako system komórkowy jest jeden w wielu wersjach. Chyba, że chodzi o roboty.

Cytuj
Przed nami jeszcze wiele pracy.
I to jest ta bolesna prawda. Zatem do roboty!!

21
polfan.pl / Odp: Schowek na pliki
« dnia: Czerwiec 10, 2020, 13:00:39  »
Tak, właśnie tak. W tym rzecz, że wsparcie patronów powoduje rozwój serwisu.

22
polfan.pl / Schowek na pliki
« dnia: Czerwiec 08, 2020, 21:14:46  »
Całkiem niedawno serwis https://polfan.pl uruchomił usługę schowka na pliki. Na serwer można wgrać plik o dowolnym rozszerzeniu o maksymalnym rozmiarze 10MB. Czas "pobytu" pliku w schowku to doba. Potem plik automatycznie ze schowka znika.
Usługa cieszy się dużym powodzeniem.
To dzięki Patronom z Patronite możliwe było uruchomienie tej usługi.

23
Hyde Park / Inteligentny zegar - ujęcie subiektywne
« dnia: Maj 26, 2020, 20:39:05  »
Jestem zwolennikiem inteligentnego domu. Zaczęło się to od kupna we Włoszech w ichniej sieci sklepów ze sprzętem rtv i agd MediaWorld (u nas to chyba MediaMarkt) małego głośnika Google Home Mini (19.99€). Było też stanowisko dla testowania zestawów inteligentnych głośników i ekranów Google. Przy nim był identyczny głośnik, ale w cenie 34.49€.. To już jednak druga generacja pod nową nazwą Google Nest Mini. Głośniki te funkcjonują w aplikacji Google Home. Ich funkcje są rozmaite, są sterowane głosowo poprzez Google Assistant. Potem jeszcze dokupiłem ekran inteligentny Google Nest Home Hub. I nawet początkowo można było wydawać polecenia w języku polskim. Fajna rzecz.
Jakiś czas potem dokupiłem jeszcze głośnik Google Home.
To tylko elementy audiowizualne.
Dokupiłem jeszcze inteligentne żarówki, gniazdka, przełączniki, oprawki. Wszystkie te elementy są włączone w sieć Wi-Fi i sterowane głosowo, steruje nimi aplikacja Google Home. Można ustawiać czasy włączania/wyłączania poszczególnych elementów.
Całkiem niedawno dokupiłem inteligentną lampę nocną Xiaomi Beside 2 sterowaną głosowo poprzez Google Home oraz Mi Home (aplikację Xiaomi). Ustawienia takiej lampki dają szeroką gamę możliwości jej działania.
Wszystkie te urządzenia łatwo zaprogramować i włączyć w sieć. Ale do czasu. W Internecie wypatrzyłem inteligentny zegar Xiaomi xiaoai Smart Voice Broadcast Clock. Dostępny niestety tylko w Chinach w sklepie Aliexpress. W sklepie Xiaomi go nie ma. Najpierw zapoznałem się z instrukcją jego obsługi, poczytałem o nim trochę. Ustawienie tego zegara wydawało się bułką z masłem. Zamówiłem go w Aliexpress. Czekałem na dostawę około dwóch miesięcy. I wreszcie go dostałem.
Rozpakowałem go, niestety wtyczkę ma typowo chińską. Nic to, mam przejściówkę. Włączyłem go do sieci energetycznej. Zadziałał. Czas wskazywany przez zegar/budzik od lokalnego różnił się o 6 godzin. Konfigurowanie zegara tylko poprzez aplikację, jej kod QR w instrukcji całkowicie napisanej po chińsku. Ta aplikacja to Mi Home. No to łatwe, aplikacja go znajdzie i połączy w sieć z innymi urządzeniami.
Nie znalazła. Ooops!
Dobra, to musi być łatwe. Poczytałem o ustawieniach tego zegara w necie: jakoś ten zegar w aplikacji autorów się znalazł. Jak? I zacząłem kombinować z ustawieniami Mi Home. Zmieniłem kraj na Francję. W opcjach przybył sklep, zegar nadal nie był widoczny. Czyżbym miał taki estetyczny przycisk do papieru? Niemożliwe!
To MUSI działać.
Odłożyłem poszukiwanie rozwiązania problemu na dzień.
Dziś się za ten zegar zabrałem od nowa. W aplikacji Mi Home zmieniłem ustawienia kraju na... Chiny. Zaryzykowałem, bo cóż mi pozostało? Musiałem się zalogować od nowa. Trochę krzaczków chińskich się pokazało, znikła lampka nocna Beside 2, włączyłem wyszukiwanie sprzętu i... pojawił się zegar!! BINGO!! Nareszcie.
Dodałem go do domu, podłączyłem pod Wi-Fi, aktualizacja zegara nie od razu zaskoczyła, ale w końcu się zaktualizował. Pokazało się menu zegara oraz jego ustawienia. Nadal jednak różnica czasu to 6 godzin. I co gorsza, wyświetlacz się wygasił. Już wiedziałem, co robić w takim wypadku: reset urządzenia. Poszło gładko: zegar się odpalił z aktualną godziną. Sukces!
Dołączyłem potem lampę Beside 2. Jedna uwaga: zegar jest niewidoczny dla Google Home. Ale może mi się uda go podłączyć. No i jeszcze nie opanowałem sterowania głosem. Cóż, to przede mną.

24
Pozostałe serwery chatowe / Odp: Polczat.pl
« dnia: Maj 25, 2020, 11:24:57  »
To kiszka, panie, kiszka mimo html5.

25
Pozostałe serwery chatowe / Odp: Polczat.pl
« dnia: Maj 25, 2020, 10:44:18  »
I jak zwykle nie zrozumiałeś, o co chodzi z copy/paste. Można robić printscreeny, ale to niewygodne. Zaznaczać, kopiować i wklejać zapis chata to jakiś horror, metoda przedpotopowa, a przecież pewnie się da elegancko wprowadzić zapis chata w postaci ładnych logów. Tak, jak na polfanie. No, chyba że się nie da, to zwracam honor.

26
Pozostałe serwery chatowe / Odp: Polczat.pl
« dnia: Maj 25, 2020, 10:20:14  »
bubuś, zrób coś z tym zapisywaniem loga z pokoju. Pewnie się da. Popatrz, jak fatalnie wygląda zapis copy/paste, edytować trzeba, by jakoś to wyglądało i się dało czytać. A mnie się edytować nie chciało.
Przyciągnąłeś do siebie kilka osób ze starego polchatu, zgoda. Z pokojów erotycznych, które zawsze sprawiały kłopoty. Nie muszę pisać, jakie. Poczekam, aż się pojawi prawdziwy tuz. Polfan też takiego sprowadził, ale gościu chciał zawładnąć wszystkim, poza tym nie miał żadnej sprecyzowanej wizji chatu, więc się pożegnaliśmy. Bez żalu.

27
Pozostałe serwery chatowe / Odp: Polczat.pl
« dnia: Maj 24, 2020, 22:45:13  »
Dzisiaj, 24.05.2020, polchat, pokój główny

irka dołączył do czatu.

ZABLOKUJ  wywalcie to ;<

irka  chat.idx.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!

irka  było nie spamować na idx

irka  chat.idx.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!

krowka  wyjdz

irka  chat.idx.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!

irka  chat.idx.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!

krowka  jak cie ładnie proszą

ZABLOKUJ  @Toffiq nie śpij

krowka  normalnie jak dzieci

irka  yesa też łądnie prosili

irka  i co?

Ilona  Z debilami tak juz jest ;)

irka  łazi i spamuje

irka  Ilona dokłądnie

irka  chat.idx.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!

irka  chat.idx.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!

krowka  ja piedziu

irka  polczat.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!

irka  polczat.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!!

Ilona  Niech sobie spamuje jak nudzi mu sie w życiu,olac i pojdzie ;)

irka  fajnie tak Yes?

irka  polczat.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!

irka  polczat.pl - miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych!

krowka  naprawde nie umiecie każdy dbaw o własne gniazdo a nie kazdy kuzwa na złość drugiemu

krowka  wyśta gorsi niż ten cały wirus

irka  to po co Wasz admin nam przeszkadza?

krowka  wasz nasz

irka  przychodzi i spamuje

krowka  sranie w banie

Ilona  Brednie :D

irka  yes jest wasz

krowka  czas dorosnąć

krowka  czat to zabawa

krowka  a nie zawód

irka  dokładnie

krowka  chleba z tego żreć nie bedziecie

irka  więc po cholere spamujecie nam na idx?

krowkaja niczego nie spamowałam to jedno

irka  a czy ja mówię do Ciebie?

krowka  a druga soprawa

krowka  prawa

_Zamyslona_  Noo

_Zamyslona_  Lepiej

_Zamyslona_  TerazEh

_Zamyslona_  Szkoda ze tak wyrzuca..

krowka  ze kuzwa jak by mysleć tak jak wy to facebook zjadł by tweetera a tweeteraz jadł by snap czat

krowka  ogarnijcie sie bo żal naprawdę

krowka  niech se kazdy siedzi gdzie chce

krowka  i jak chce


Taki zapis poprzez copy/paste.
Logów nie można zapisywać.

Karma wróciła.

No dobra, wyedytowałem. I tak kilka kwestii się nie skopiowało.

28
polfan.pl / Radio ScreamFM na Polfanie
« dnia: Maj 20, 2020, 15:52:30  »
Z pewną taką nieśmiałością przychodzi mi obwieścić, że polfan.pl nawiązał współpracę z radiem ScreamFM (http://screamfm.pl). Nawiązanie współpracy wyszło ze strony przedstawiciela radia i trwało krótko z efektem pozytywnym. Radio dostało pokój główny screamfm i w nim nadaje. Poza tym na stronie polfanu został umieszczony banner reklamowy radia, a na stronie radia banner reklamowy polfanu oraz wejście na chat.Było radio i go nie ma. Po kilku miesiącach radio znikło, tzn. przeniosło się na swój chat. Pewnie mieli powód ku temu, my nie pytaliśmy, oni nas nie zawiadomili o zmianie. Przynajmniej oficjalnie.
To tyle. Życie toczy się dalej.

29
8 lat to wystarczająco długi okres czasu, by polchat.pl popadł w zapomnienie, a ludzie związani z tym chatem znaleźli sobie inne miejsca lub zwyczajnie chat porzucili. Skupowanie domen to raczej akcja kolekcjonerska. Sama domena chatu nie tworzy, chat tworzą ludzie. Jeśli ich nie ma, nie ma chatu.

Wiele wrzawy na polchacie sprzed ośmiu lat wywołała decyzja jego właściciela GG o zamknięciu chatu. Jak to? Dlaczego? I cała ta akcja protestacyjna na forum GG skierowana do zarządu GG, by chata nie zamykać, tylko oddać w ręce społeczeństwa chatowego, wyprawa do siedziby GG w tym celu. I co? Ano nic. Biznes to biznes. Drugiego upadku polchat nie przeżył. Nie szukam tu winnych. Tak się w końcu stać musiało. Żeby przypomnieć tylko utratę forum polchatu przez trick z podszyciem się pod jego założyciela. To już historia.

I teraz polchat ma powstać z niebytu jak feniks z popiołów. A niech powstaje, byle nie kosztem polfanu. Przez te osiem lat polfan z forum wspomagającego polchat wybił się na niepodległość, choć łatwo nie było. Stał się samodzielnym chatem z własnym autorskim protokołem chatowym. Nie będzie już służyć polchatowi za serwis wspomagający. Polfan idzie własną drogą.

Nowemu polchatowi życzymy powodzenia na drodze rozwoju.

30
Tak się tylko z ciekawości zapytam: bubus, czy ty na polchacie nie miałeś czasem nicka filipeq lub podobnego?

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7