Autor Wątek: Zwyczaje  (Przeczytany 24151 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 717
    • Zobacz profil
Zwyczaje
« dnia: Maj 26, 2012, 23:39:27 »
Całkiem przypadkowo odkryłem pewien zwyczaj (zwyczaj??) na Polfanie. Otóż kiedy zmieniliśmy adres strony antysop, postanowiłem zmienić swój podpis pod postami. I tu niespodzianka: brakowało tego, co tam poprzednio było - adresu strony antysop. Sam tego nie usuwałem, bo i po co, to była swoista reklama strony. A kto ma dostęp do każdego profilu na Polfanie? No kto? ADMINISTRATORZY mają taki dostęp. Czyżby wytworzyła się na Polfanie nowa świecka tradycja ingerowania w treść podpisu?
Uzupełniłem podpis o nowy adres i na razie jest. Będę obserwował, czy czasem znowu nie zniknie.
Hasta la vista, baby!

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 717
    • Zobacz profil
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2012, 10:26:16 »
I podpis został zmieniony - usunięto z niego link do antysopa. Hamulcowy był, to pewnie on link usunął, bo nikogo więcej z adminów nie zauważyłem.
Wrzucam z powrotem i czekam na to, co będzie.
Tym razem nie będzie łatwo: zostałem zbanowany na forum Polfanu. Teraz nawet profilu nie mogę usunąć.



I oni chcą jakiegoś porozumienia z nami??
Takimi sposobami niczego nie osiągną.

Pal sześć ten ban, w sumie każdemu może się zdarzyć, ale sposób jego nadania jest taki podły, nikczemny, tchórzliwy.
Nie na darmo hamulcowy (dla niewtajemniczonych to sop Martin) ma opinię takiego, który ma szybszą rękę od myśli, którego posyła się tam, gdzie nie trzeba myśleć, bo od myślenia jest ktoś inny.
Jeszcze ciekawi mnie, czy takie 'przeglądanie' profili użytkowników i ich 'poprawianie' jest zgodne z regulaminem forum, czy też jest to indywidualne działanie poparte widzimisię hamulcowego.

Popatrzyłem i znalazłem: regulamin pojawia się w momencie rejestracji, a także jest zamieszczony w podforum "Forum".


Regulamin forum.
« dnia: Sierpień 07, 2008, 16:50 »
1. Zasady korzystania z forum.
1.1 Obowiązuje całkowity zakaz używania wulgaryzmów.
1.2 Wycieczki osobiste, słowne atakowanie innych użytkowników w publicznych postach jest niedozwolone. Masz jakiś zarzut do innego użytkownika? Wyjaśnij to prywatnie.
1.3 Tzw. Sapacze, tj. posty atakujące Administrację bez poparcia odpowiednimi dowodami są niedozwolone.
1.4 Uwagi i problemy dotyczące treści merytorycznych (zawartości lub treści tematów, przenoszenia ich, kasowania postów itp.), zgłaszać należy moderatorom. Zabronione jest pisanie w tematach w stylu „a jemu warn się należy”.
2. Prawa i obowiązki Użytkowników.
2.1 Użytkownicy mają prawo korzystać z wszelkich dostępnych im możliwości Forum na zasadach zgodnych z Regulaminem.
2.2 Użytkownicy mają prawo znać powód otrzymania ostrzeżenia lub zbanowania.
2.3 Użytkownicy mają obowiązek znajomości i przestrzegania Regulaminu Forum.
2.4 Użytkownicy mają obowiązek stosowania się do poleceń Administratorów i Moderatorów.
3. Prawa i obowiązki Moderatorów.
3.1 Osobami odpowiedzialnymi za Forum są Moderatorzy oraz Administratorzy. Mają oni prawo i obowiązek egzekwowania od Użytkowników przestrzegania Regulaminu Forum, sprawdzać i edytować wpisy, a także usuwać błędy i elementy sprzeczne z Regulaminem.
3.2 Moderatorzy mają prawo wysyłać Użytkownikom ostrzeżenia, zwracać uwagę i przywoływać do porządku.
3.3 Moderatorzy mają obowiązek dbania o wysoki, merytoryczny poziom Forum oraz utrzymywanie na nim porządku.
4. Zakładanie tematów.
4.1 Tematy należy zakładać w odpowiednich działach Forum.
4.2 Zabrania się dublowania wątków. Przed założeniem tematu należy sprawdzić, czy podobny lub identyczny już czasem nie istnieje.
4.3 Zabrania się umieszczania jednego tematu w kilku działach.
5. Pisanie postów.
5.1 Wypowiedź powinna być ściśle związana z danym tematem.
5.2 Zabrania się odpisywania pod swoimi postami, należy korzystać z opcji: "edytuj".
5.3 Należy pamiętać, że to forum a nie czat.
5.4 Zabrania się stosowania w postach na zmianę dużych i małych liter np. TaKicH
6. Kary.
6.1 Użytkownicy naruszający Regulamin będą otrzymywać ostrzeżenia. Uzyskanie 100 punktów ostrzeżeń wiąże się z zakazem piania na forum.
6.2 Osoby zbanowane lub z zablokowanym pisaniem, które założą nowy nick, zmienią IP itp w celu ominięcia bana zostaną natychmiast usunięte z forum.
6.3 Użytkownicy rażąco naruszający Regulamin Forum i mimo ostrzeżeń nie zaprzestaną szkodliwej działalności na Forum będą banowani w trybie natychmiastowym.
6.4 Osoby, które, mimo tymczasowego zbanowania, będą po jego upływie kontynuowały swą szkodliwą działalność zostaną zbanowane na stałe.
6.5 Jeśli użytkownik rażąco narazi się Administratorom może otrzymać bana na stałe.
6.6 Wartość jednego ostrzeżenia ustalają Moderatorzy i Administratorzy w trakcie przyznawania. W zależności od przewinienia Moderator może dać od 1 do 25 pkt. Administratorzy nie są ograniczeni w tym względzie.
7. Postanowienia końcowe.
7.1 Niniejszy Regulamin obowiązuje każdego Użytkownika Forum.
7.2 Administratorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany regulaminu. Jeśli takowe nastąpią, użytkownicy zostaną poinformowani.
7.3 Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2008, 16:52 wysłana przez f »



Konia z rzędem temu, kto znajdzie w nim frazę mówiącą o zakazie spamowania, a szczególnie o zakazie spamowania w sygnaturce. Nie ma o tym ani słowa.

Sop Martin nie stosuje się zatem do regulaminu, jego decyzje są dowolne i nijak się do regulaminu mają. Jako administrator serwisu powinien dbać przede wszystkim o to, by samemu się trzymać reguł forumowego postępowania.
Swoja opinię o nim wyrażoną wyżej podtrzymuję w całej rozciągłości.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 14:05:03 wysłana przez Techminator »
Hasta la vista, baby!

Anabellaaa

  • Gość
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2012, 12:08:29 »
Treść usunięta.
Powód: brak reakcji na ostrzeżenia od administratora i brak poprawy błędów ortograficznych, stylistycznych i myślowych.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2012, 00:48:40 wysłana przez r00t »

r00t

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • born to serve
    • Zobacz profil
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2012, 13:26:01 »
i dobrze ci tak major powiem więcej jestem zla na was na tuzima za wczorajsze zachowanie za to ze bez mojej zgody wykorzystaliscie moje logi .Nie pozwolilam czegoś takiego robić nie można i jesli ktoś nie da zgody nie mozna publikować tego więc jesli nawet ktoryś z sopów nie zrobi sobie tej "drogi" by no strone zamknąć to ja poproszę o jego usunięcie wlasciciela od ktorego kupiliscie serwer na forum tak być nie może .Wwaszej opozycji zostaly juz tylko dwie osoby bo ja nigdy w niej nie byłam .Takze myslę ze strona dlugo nie po egzystuje ...Po zadnej ze stron sie nie opowiadam stoję po stronie swojej .Jeszcze mam nadzieje ,że major ma jakies resztki rozumu bo w tej chwili to rządzi nim tuzim i taka jest prawda .Tuzim to osoba ktora wielokrotnie wyzywała sopa EvilRaven od najgorszych takze zasłanianie się dobrem uzytkownikow Polchatu jest co najmniej smieszne jesli nie zenujące .W waszej sytuacji poddałabym się ,ze strony zrezygnowała tuzim przeprasza evila za te wulgi pod jego adresem i zajmujecie się moi drodzy panowie REALEM.!  8).Jeszcze jedno co dobrze pamiętam jak robiono klony na pokoju 666 uważam ,że pokój ten powinien zostać zamknięty bo tam sie nie szanuje drugiego czlowieka  .Tyle mojego. A sop maja prawo zaglądać do pokoju 666 i basta!
Sama te logi przysyłałaś i umieszczałaś na serwerze, więc nie rozumiem Cię, miotasz się jak szalona. Ten bełkot który dodałaś sama - usuń sama. Ten który dodaliśmy my, usuniemy my. Możesz pisać wszędzie aby zdjęli treści, nie widzę tu nic niezgodnego z prawem, a jeśli tak uważasz to już Twoja sprawa, cytaty są legalne. Jeśli nie lubisz kiedy ktoś Cię cytuje przestań się wypowiadać publicznie.
Jestem wcielonym złem i steruje Majorem, steruję też wszystkimi innymi  8) . Co do obrażania się via czat, nie byłem tu jedyny, wina leży po obu stronach.
Widzę że znów masz zmiany nastroju i stron, czyżby PMS? Jeszcze trochę i możemy Ci zacząć cykle wyliczać na forum...
Jak na razie to Ty nie szanujesz nikogo, mnie mało interesuje jakie głupoty wypiszesz następnym razem, śmiesznie się czyta te wypociny trolla, poprawiasz mi dzień. Co do wczorajszej rozmowy i "dawania logów": nie pamiętam abyś była Ty, przyszedł ktoś na Twoim nicku, powiedział iż mu oddałaś konto i wyszłaś. Żadnych logów nie zamieszczałem, Major też nie.
Ostatnio pisałaś że usuwasz konto i nie będziesz więcej tu pisać, ile jeszcze razy ten cykl się powtórzy?
Strasznie Ci współczuję problemów, sama je tworzysz. Niby urwałaś kontakt i zajmujesz się swoim realem, ale wciąż wracasz trollować. Jesteś jak wahadło, raz w jedną stronę, następnie centrum, a później w drugą stronę, później znów centrum, i kolejna strona.

i tak w kółko...
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 13:57:13 wysłana przez r00t »

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 717
    • Zobacz profil
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2012, 13:37:09 »
Ana - stosuj znaki przestankowe, wtedy Twoja wypowiedź będzie bardziej zrozumiała. W takiej postaci, jaka jest, może być interpretowana rozmaicie i jej wydźwięk może być dowolny.
Czy nas jest dwóch czy więcej, to nie ma znaczenia. Ty jesteś jak wahadło i nigdy serio Cię nie traktowałem, że jesteś z nami czy też przeciwko nam. A co do zachowania, to najpierw krytycznie popatrz na to, co sama i do kogo piszesz, potem pouczaj.
Jeśli masz dowody na to, że Tuzim lżył Evila, to  poprzyj te tezy dowodami. Inaczej jest to szczekanie dla samego szczekania.
Możesz pisać maile do providera strony, jeżeli tylko go znajdziesz. Powodzenia w szukaniu.
Co do pokoju 666, to już zapomniałaś, kto i po co cię tam wysyłał.


[13:29:51] Anabellaa: tak mam ci tyle do przekazania ze rozmawialam z evilem i on jest super :P duzo mi napisal tez o was  no super chyba wrocę::)

Który to już raz wracasz/odchodzisz? Pogubiłem się już w tych rachunkach.
Hasta la vista, baby!

Anabellaaa

  • Gość
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2012, 13:44:57 »
Treść usunięta.
Powód: brak reakcji na ostrzeżenia od administratora i brak poprawy błędów ortograficznych, stylistycznych i myślowych.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2012, 00:49:42 wysłana przez r00t »

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 717
    • Zobacz profil
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2012, 13:51:59 »
Cytuj
wroce nie wroce nic to was nie obchodzi i co kolejny raz dostalam bana na 666 za co? no wlasnie... stosujecie te same taktyke co sopi tak więc nie robcie z siebie jakiś ludzi ktorzy uzdrowią polchat bo tak nie jest i nigdy nie bedzie co wiecej tu nikt nie czyta tych waszych wypocin no procz EvilaRavena dowody na co kolwiek ma sam on więc nie potrzebne są moje . Nie szanujecie ludzi bede to powtarzala dopoty nie zniknie ta strona a to tylko kwestia czasu;-))
Wbrew pozorom ludzi szanujemy. Dowodem jest to, że możesz swobodnie tu pisać.

Strona nie zniknie, miejsce na serwerze jest wykupione na długi okres.

Tematów nam niestety też nie zabraknie...
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 13:55:26 wysłana przez r00t »
Hasta la vista, baby!

Anabellaaa

  • Gość
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2012, 13:53:33 »
Treść usunięta.
Powód: brak reakcji na ostrzeżenia od administratora i brak poprawy błędów ortograficznych, stylistycznych i myślowych.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2012, 00:48:27 wysłana przez r00t »

Anabellaaa

  • Gość
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2012, 15:05:41 »
Treść usunięta.
Powód: brak reakcji na ostrzeżenia od administratora i brak poprawy błędów ortograficznych, stylistycznych i myślowych.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2012, 00:48:21 wysłana przez r00t »

pieszczooszka

  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2012, 16:28:54 »
Cytuj
Smieszne tu za nie dlugo będą sami administratorzy z pokoju 666
Śmieszne że tylko ja tu jestem z 'administratorów' ale taak, oczywiście sami administratorzy tu siedzą ( czy już mówiłam, że masz wyimaginowany świat?)
 
Cytuj
Pieszczoszka powiem ci tak ,że nie zamierzam byc na pokoju na ktorym nie szanuje się osob drwi z nich
Mowiłam, chcesz szacunku to sama również szanuj ludzi. Poza tym ciągle słyszę 'nie zamierzam'a ciągle tam wchodzisz, po co? Jesteś masochistką? Nie stwarzaj sztucznych problemów, nie podoba Ci się nie wchodzisz. Jak mi się nie podoba muzyka Papa Dance to nie chodzę na koncerty papa dance i nie narzekam że mi sie nie podoba. To chyba proste i powinnaś chociaż to rozumieć.
Cytuj
zalosnej acz chwilowej stronki chwilowej ? bo pewne osoby maja swoje plany.
Pewne osoby nie mają również nieograniczonej władzy, więc nie bądź taka pewna co do chwilowości strony.
Cytuj
ble ble ble a kto wstawil w temat foto Evila? kto robil mi klony no kto to teraz wyszlo szydlo z wora
Nie rozumiem co to ma w ogóle do tej dyskusji ale jak również pisałam już wcześniej masz problemy z merytoryką dyskusji. Nie ja 'klonowałam'(bo to słowo również powinnaś już wiedzieć, jest nadużyciem w tym wypadku) Twój nick, więc nie wiem dlaczego wyskakujesz z tym zarzutem do mnie. Poza tym nie ma zasady zakazującej powielania nicków i przy pewnej ilości osób wiadomo że taka sytuacja może się przytrafić. Jest też laska która ma nick 'pieszczoszka' czy mam do niej pretensje? Czy skarżę się do sopów? NIE.
Cytuj
  bany są niesluszne sami je dawajac
Ban dostałaś słusznie, regularnie obrażasz zarówno opów jak i użytkowników pokoju 666 na wszelkich możliwych forach. Moja prywatna niechęć MOŻE BYC podstawą do obdarowania banem, nie zawsze JEST. Za banem dla Ciebie postulowali również użytkownicy pokoju 666, więc nie wiem z czym Ty dyskutujesz w ogóle.
Cytuj
Pieszczoszko u mnie donoszenie jest zle ale wam sie nalezalo
Czy jeżeli walnę kogoś bejsbolem, ale stwierdzę, że mu się należało to uniknę kary? - pytanie retoryczne, nie odpowiadaj...
Cytuj
Cytujesz cytaty z biblii a siedzisz na pokoju w ktorym obraza sie osoby Swięte wiec nie kpij z wiary
Widzisz cokolwiek nie zrobię, cokolwiek nie zacytuję od razu sugerujesz że kpię, widzę że teorie spiskowe są teraz w modzie. W jaki sposób obrażane są osoby święte? jakiś przykład? Jeżeli wypowiadam sie negatywnie o wierze w  towarzystwie osób, które mają takie samo zdanie na ten temat, to wybacz ale nie możesz mi nic zarzucić, nie ranię żadnych uczuć religijnych jeżeli żadna z osób takimi uczuciami religijnymi się nie wykazuje :)
Cytuj
Wiecej reala;)
Gdybyś się sama zaczęła stosować do własnych rad to może i by dobrze było.

Pomijam już kwestię jak trudno zrozumieć Twoje posty i jak bardzo po 'polskiemu' je piszesz.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 16:30:49 wysłana przez pieszczooszka »

Anabellaaa

  • Gość
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2012, 16:48:33 »
Treść usunięta.
Powód: brak reakcji na ostrzeżenia od administratora i brak poprawy błędów ortograficznych, stylistycznych i myślowych.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2012, 00:48:00 wysłana przez r00t »

pieszczooszka

  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 29, 2012, 17:31:05 »
Niestety widać, że nie rozumiesz. Na racjonalne argumenty jesteś w stanie odpowiedzieć tylko obrażając drugą osobę. Właśnie dokładnie pokazałaś jak bardzo szanujesz drugiego człowieka :)
'Co może wiedzieć dziewczynka siedząca na czacie' - chciałabym zauważyć, że również jesteś 'dziewczynką' siedzącą na czacie lub może raczej nieszczęsną podfruwajką, która ryje sie wszędzie, gdzie tylko się jej okaze odrobinę uwagi ;)


Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 717
    • Zobacz profil
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 29, 2012, 18:04:41 »
Cytuj
Majorku mylisz się dzisiaj dostalam tu tyle nagrod a  mialam pisać swobodnie no mscisz się bo na Polfanie nie ma juz twojego niczku MajorMajorMajor i gdzie będziesz umieszczał linki zapraszające na forum no gdzie wsrod tej spolecznosci ludzi z pokoju 666 bez moralnosci i kultury brawo .

Jak zwykle mylisz pojęcia: wolność nie oznacza anarchii, pisanie postów w stylu blebleble nie jest oznaką wolności wypowiedzi, bo to żadna wypowiedź, jeśli jest skonstruowana z przypadkowych znaków (tyle to i małpa potrafi, jeśli się ją posadzi przed klawiaturą komputera czy też maszyną do pisania). Dostrzegasz chyba różnicę między sobą a małpą? Nasze forum jest dość liberalne. Ale na każdym innym forum, bardziej czy mniej liberalnym, Twoje zachowanie, jakie prezentujesz, nie byłoby tolerowane na dłużej.
Antoni Słonimski wyznawał taką maksymę: "Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie".
A co do ludzi z pokoju 666, nie wiesz, jacy oni są. Wbrew panującej opinii o nich, wiele w nich jest właśnie moralności i kultury.
Nie martw się o mój nick na Polfanie, on wielu przeżyje :)
Hasta la vista, baby!

Anabellaaa

  • Gość
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2012, 18:10:33 »
Treść usunięta.
Powód: brak reakcji na ostrzeżenia od administratora i brak poprawy błędów ortograficznych, stylistycznych i myślowych.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2012, 00:49:36 wysłana przez r00t »

r00t

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • born to serve
    • Zobacz profil
Odp: Zwyczaje
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2012, 18:17:01 »
jesli chodzi o kulture pokoju 666 to się usmialam  :D :D :D .Kazdy wie jaka tam panuje atmosfera od sopow po osoby nowe ktore wchodzą do pokoju ludzi poslugujacych sie slamskim jezykiem :D .
Jakim językiem? Zauważ że pomimo tego iż zwracamy się często do siebie kolokwialnie, to nie popełniamy tak dużo błędów stylistycznych i ortograficznych jak Ty, więc wypadasz tutaj dużo gorzej od osób które negujesz.
Wypadasz jak kretyn po prostu. Ciągle się poniżasz i nie masz dość, proponuję wizytę u psychiatry i silniejsze leki.