Inne serwery chatowe > Pozostałe serwery chatowe

Polczat.pl

<< < (2/5) > >>

antysop:
Pozwolę sobie na krótką recenzję Nowej strony (dlaczego Nowej a nie nowej, tego nie wiem).

Wykonana w WordPressie (analiza źródeł strony). To nie zarzut. Duuuuuuuuużo wolnego miejsca, grafika i kolory nienachalne, trzeba stronę mocno przewijać, by zobaczyć całość. Tak się tego nie robi. Ale to może jest nowy trend.
Może ktoś to lepiej ogarnie, by było spójne i zajmowało mniej miejsca bez białych pustych przestrzeni i mniejszą grafiką pokoi.
Ale co ja tam wiem...

bubus:
he he ty jesteś good ^^ widzę, że przypadkowo nie nazywa się twoja strona "anty" ponieważ wszędzie gdzie czytam twoje wypowiedzi widzę krytykę i samouwielbienie.

Własnie proponuje, wykonaj grafikę do polczat.pl jak rowniez tak zeby Tobie pasowało chętnie zobacze jakim jestes ekspertem od stron (krytyki)

Zawsze wychodzę na przeciw tego typu opinia ponieważ krytykowanie całego marnego życia to budzi wiele wątpliwości co do prawdziwości osoby.

Dużo Nas nie zostało więc szanuj to co masz i widzisz.

antysop:
Jak już wcześniej zaznaczyłem, to jest MOJA opinia o stronie.
Genezy przedrostka "anty" nie będę wyjaśniał, bo i tak byś tego nie zrozumiał. Nie brałeś w tym udziału.
Nie oceniam czyjegoś życia, czy jest marne, czy nie jest.

I na koniec: popraw ortografię i gramatykę swych wypowiedzi, bo słabo to wygląda. I jeszcze jedno: nie reklamujcie na polfanie swego chata. My tego nie robiliśmy na innych serwisach czatowych i robić nie będziemy. A jak już zamierzacie to robić, to z otwartą przyłbicą, na nicku stałym, a nie jak szczur na nicku tymczasowym i na privie.

bubus:
W niczym nie uczestniczyłes:)

Reklama nie było? Haha dobre

antysop:
Skoro tak, to pokaż JEDEN dowód na to, że się polfan reklamował na innych serwisach chatowych. JEDEN.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej