Autor Wątek: O polchacie piszo  (Przeczytany 13069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

antysop

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
    • antysop
O polchacie piszo
« dnia: Czerwiec 10, 2020, 13:17:40 »
Serwis internetowy https://teoriabiznesu.pl popełnił artykuł na swoich internetowych łamach: https://teoriabiznesu.pl/startupy/polchat-pl-wznawia-dzialalnosc/.
O dziwo w zakładce startupy. No nie wiem, czy polchat.pl to startup. Pewnie czegoś nie wiem.
Anyway...
Artykuł jak artykuł. Podpisany przez PolchatTeam. Przeczytałem to. I mam jedną zasadniczą uwagę, a nawet dwie uwagi:
1. autor lub autorzy są na bakier z polską interpunkcją. Brakuje przecinków i kropek, przecinki wstawiane tam, gdzie ich być nie powinno. Zwyczajny gwałt na św. przecinku.
2. aplikacja na androidy: a cóż to jest? Android jako system komórkowy jest jeden w wielu wersjach. Chyba, że chodzi o roboty.

Cytuj
Przed nami jeszcze wiele pracy.
I to jest ta bolesna prawda. Zatem do roboty!!

bubus

  • Gość
Odp: O polchacie piszo
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2020, 13:54:32 »
hahah :) Dobre sobie ...

Nic sie nie zmieniłeś :) .... ale za to na polfanie świetnie super i idealnie hahah jak czytam twoje wypowiedzi jednostronne :) lub wracam do archiwum a dzisiejsze polityczne nastawienie to się tego nawet czytać nie da :)

Polfan super świetnie mamy to jak by tam jakby nie to jakby oni nie  :) cud miód :) - wstyd... ale masz SOP :) zastanawiam się jakby Tobie ściągnęli.

antysop

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
    • antysop
Odp: O polchacie piszo
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2020, 17:45:02 »
Na polfanie może nie jest super i idealnie, ale nie puszczamy w świat gniota interpunkcyjnego. Taki gniot świadczy o serwisie. Kiedy jestem na jakiejś stronie i są na niej ewidentne błędy ortograficzne, to zaczynam mieć wątpliwości, czy zamieszczone tam treści są wartościowe.
Można w dowolnym edytorze tekstu sprawdzić interpunkcję i ortografię, zanim się treści umieści na stronie.

Co do SOP-a, to tylko funkcja, dziś jest, jutro nie ma. Najpierw się jest człowiekiem, potem funkcyjnym, bo funkcyjnym się tylko bywa.

bubus

  • Gość
Odp: O polchacie piszo
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2020, 17:49:46 »
Amen :) Idealisto

antysop

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
    • antysop
Odp: O polchacie piszo
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2020, 18:13:57 »
Specjalnie dla Ciebie stworzyłem nowy dział. Tu możesz zamieszczać informacje o polchacie z pierwszej ręki.

bubus

  • Gość
Odp: O polchacie piszo
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 11, 2020, 11:43:11 »
Dziękuje bardzo nie wierze, że to zrobileś :) a może to forum bedzie oficjalnym polchat.pl :)