Autor Wątek: Spam spam spam  (Przeczytany 14954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Spam spam spam
« dnia: Listopad 15, 2020, 19:50:12 »
Do dziś sądziłem, że admin główny polchat.pl/polczat.pl ma trochę rozsądku. Przynajmniej tyle. Myliłem się. Nia ma nic, a raczej ma nic  :D
Była do tej pory niepisana umowa: polfan nie wchodzi w drogę polchatowi/polczatowi i vice versa. Każdy serwis idzie swoją drogą.
Bubus tę umowę złamał zamieszczając na forum polfanu reklamę swojego chatu, reklamę w postaci filmu na YT. Reakcja admina forum była natychmiastowa: ponowił blokadę profilu bubusia na forum polfanu. Kiedyś go przyblokował, ale mu się zrobiło bubusia żal i go odblokował, niestety.
Po drugie bubus (może nie sam, tylko za pomocą swych przydupasów) zaczął reklamować swój chat w pokojach polfanowskich. Sam zresztą twierdzi, ze to nie jest reklama/spam, tylko INFORMACJA  ;D ;D ;D Paradny gostek. Natomiast u siebie zablokował wejście na chat poprzez VPN z uwagi na grożący im SPAM!!!
Ciekawe, kto ich tak uporczywie spamuje? Czateria? Okochat?

19:02:31 ~Bosssy: Polchat.pl - miejsce dla Ciebie I Twoich znajomych ;) Czat , kamerki , radio i wiele innych opcji !

19:02:33 ~Bosssy: Polchat.pl - miejsce dla Ciebie I Twoich znajomych ;) Czat , kamerki , radio i wiele innych opcji !

19:02:35 ~Bosssy: Polchat.pl - miejsce dla Ciebie I Twoich znajomych ;) Czat , kamerki , radio i wiele innych opcji !

To próbka spamu.

Bubus dostał tu, w tym dziale miejsce na to, by się swoim chatem chwalić, ale z tego nie korzysta.

Napiszę jedno: ten spam nie przynosi skutków oczekiwanych, że skaperuje kogokolwiek. Wręcz przeciwnie - wywołuje niezadowolenie. I niechęć do polchatu/polczatu.

Przemyśl to sobie, bubus.
Hasta la vista, baby!

bubus

  • Gość
Odp: Spam spam spam
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2020, 12:59:55 »
Była do tej pory niepisana umowa: polfan nie wchodzi w drogę polchatowi/polczatowi i vice versa. Każdy serwis idzie swoją drogą - oj to chyba sam sobie stworzyłeś umowę :) twoi ludzie wchodzą na polczat.pl polchat.pl - spamuja jak również wyzywają użytkowników :( to mnie  nie dziwi … patrząc na Ciebie :)

Bubus tę umowę złamał zamieszczając na forum polfanu reklamę swojego chatu, reklamę w postaci filmu na YT. Reakcja admina forum była natychmiastowa: ponowił blokadę profilu bubusia na forum polfanu. Kiedyś go przyblokował, ale mu się zrobiło bubusia żal i go odblokował, niestety. - to nie reklama tylko pokazowy film jak to ładnie wszystko wygląda i w jakim kierunku idziemy :) blokowałeś ponieważ lubisz używać opcje ponad normalnego użytkownika czata - ban , kick , blokady to zbliża Ciebie do zboczenia :) Żal ? heheh faktycznie stres taki mamy, że nie możemy opanować emocji :)

Bubus dostał tu, w tym dziale miejsce na to, by się swoim chatem chwalić, ale z tego nie korzysta - nie korzystam z tego antysop bo to propagandowa strona dla polfana :) czy to forum nie polityczne ? względem polfanu :) kolejny raz mówię Tobie przeczytaj to co pisałeś kiedyś przed byciem sop byłeś zbawcą i zboczeńcem operatorskim :)

Hehe myślę, że wiele pozytywów :) informacja :)

Kolejny raz tłumacze Tobie jesteś fanem bycia władczy przed userami to gubi ciebie w świetle profesjonalisty :)

Czy to forum jest niezależne od twojego sop nie :)

możesz sobie skasować forum polczata i polchata :)

Pozdrawiam serdecznie

aaaaa zmniejsz proszę ilość botów na pokoju POLFAN :P jak również proszę bądź profesjonalny a nie skierowany na admina jak również w strone polfanu :)

bubus

  • Gość
Odp: Spam spam spam
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2020, 14:30:23 »
A dziwne ze tutaj nie blokowałeś:) jak ostatnio bo wypowiedz była o polfan haha

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: Spam spam spam
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 16, 2020, 22:48:44 »
Nie zablokowałem, byś mógł odpowiedzieć. To proste.
Na forum polfanu zablokowałem, bo blokuję spamerów. Nic nowego. Wielu spamerów zostało zablokowanych. Taka praca.

A teraz spróbuje przeczytać to, co napisałeś. Zęby bolą, jak się to czyta. Rzeczowniki się odmienia przez przypadki. Odmienia!!

Jeśli ktoś na polchacie/polczacie reklamował polfan, bluzgał na userów, to pokaz dowody. Inaczej to tylko takie pierniczenie.

Co do reszty się nie odniosę, bo nie ma do czego.

Zawsze do usług zbawca i zboczeniec operatorski  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D



Hasta la vista, baby!

bubus

  • Gość
Odp: Spam spam spam
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2020, 09:15:59 »
Hehe taka praca :) faktycznie to twoje spełnienie marzeń bycie właścicielem funkcji op ban kick nie przypadkowo masz takie forum:) krytyka władzy a później bycie nim to świetny znak :)

Hehe rozumiem :)

Możesz dać sobie bana :) usunąć z forum tak nikt tego nie odwiedza :)

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: Spam spam spam
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2020, 09:44:16 »
Wypadałoby wreszcie nauczyć się zrozumiale pisać w języku ojczystym, adminie polczatu/polczatu. I gramatycznie, i ortograficznie.
Hasta la vista, baby!

Shado

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Spam spam spam
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 17, 2020, 12:25:30 »
Nie odniosę się do merytoryki dyskusji, ale naszło mnie takie przemyślenie: jaki polchat takie aferki. :D

bubus

  • Gość
Odp: Spam spam spam
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 17, 2020, 17:09:58 »
hahah :) rozumiem,  że zazdrościć , dobre Shado to wiele mówi :) ale użyje takiego samego stwierdzenia :)

Jaki Polfan (Antysop) - takie boty :P i soperatorskie zboczki :) kultura :)

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: Spam spam spam
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 20, 2020, 09:45:28 »
Mojsa nie zrozumieć, co napisała twojsa  ;D ;D

https://www.youtube.com/watch?v=_bW4vEo1F4E&t=58s
Hasta la vista, baby!

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: Spam spam spam
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 21, 2020, 14:38:12 »
Spamer wrócił na polfan. Ze spamem. Osobiście admin końkurencji spamował. Skąd to wiem? Zdradził go szczegół, który tylko on zna.
Co za dzban  :D ;D
Hasta la vista, baby!