Autor Wątek: Geneza antysopa  (Przeczytany 11734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 788
    • Zobacz profil
Geneza antysopa
« dnia: Maj 30, 2012, 20:07:40 »
Zaczęło się zupełnie niewinnie: od przejęcia forum Polchata. Potem doszło do ostrej wymiany zdań na ten temat na Polfanie. Do tego doszła afera z pokojem 666: bany na serwer, likwidacja pokoju, blokowanie nicków.
Wtedy to r00t założył bloga na scrypcie WordPressa. Pierwszym artem był art o zastosowaniu TOR-a w kliencie Polchatu - ICeQ-u. By móc omijać serwerbany na Polchacie. Ale nie tylko po to. By także przybliżyć użytkownikom technologie sieciowe. Potem już poszło. Kolejne arty o Freenecie. r00t dołączył forum. Spięcia z sopami Polchatu trwały, co owocowało wątkami na forum.
Na Polfanie już byliśmy wyciszeni. Gdzieś trzeba było pisać o tym, o czym nie można było pisać na Polfanie ze względu na kaganiec założony na użytkowników w postaci regulaminu forum.
Strona antysop (po amatorskim epizodzie na darmowym serwerze, co jej nie wyszło na dobre) jest teraz umieszczona na płatnym serwerze. Domenę też kupiliśmy.
Tak w skrócie wygląda geneza powstania naszej strony.

Wokół strony atmosfera w pewnym momencie zgęstniała, zaczęto pisać o nas na forum GG [http://forum.gg.pl/showthread.php?572-Ku-przestrodze-%21] i na forum Polfanu, że propagujemy treści nazistowskie, pedofilskie i ze obrażamy uczucia religijne. Takie opinie o nas rozpowszechniali serweroperatorzy Polchatu: feki i EvilRaven. Ten drugi powtórzył te oskarżenia na swoim forum Mroooook.
Zamieściliśmy odpowiednie sprostowanie na ten temat na forum GG [http://forum.gg.pl/showthread.php?583-Sprostowanie-wyja%C5%9Bnienie], obaj serweroperatorzy do tej pory nie sprostowali tych pomówień, nie wyjaśnili też, dlaczego tak napisali i skąd czerpali o nas te informacje.

Bronimy swego dobrego imienia i nadal będziemy to czynić, wszelkimi dostępnymi sposobami.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2012, 20:37:14 wysłana przez Techminator »
Hasta la vista, baby!

Anabellaaa

  • Gość
Odp: Geneza antysopa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2012, 21:48:22 »
Treść usunięta.
Powód: brak reakcji na ostrzeżenia od administratora i brak poprawy błędów ortograficznych, stylistycznych i myślowych.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2012, 00:47:46 wysłana przez r00t »