Autor Wątek: Alien Sex Friend  (Przeczytany 1596 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Alien Sex Friend
« dnia: Luty 02, 2023, 18:30:29 »
Alien Sex Friend

Płyta, od której zacząłem przygodę z tym zespołem. Zaraz po jej ukazaniu się wpadła mi w łapy jej kasetowa, piracka wersja wydana w Polsce. Tak mi się spodobało, że do dziś jestem fanem. Magiczna godzina z wampirami, potworami z kosmosu, zombie i duchem Jimiego Hendrixa. Trzeba przebrnąć przez dwunastominutowy monumentalny utwór Katch 22 pełen kościelnych organ i syntetycznych chórów z piekła rodem. Owszem, jest dobry ale odstaje od klimatu płyty. Po nim hipnotyzujący Now I’m Feeling Zombiefied z transową rytmiką i psychodelicznymi gitarami. Szkoda, że też jest długi bo nadawałby się do tańca. Mnie do zabawy porywa na pewno Eat! Eat! Eat! (An Eye For An Eye) dziki, obłąkańczy, w starym rockowym stylu, oraz Ain’t Got Time To Bleed oparty na rytmie szamańskiego bębenka porywający do ekstatycznego plemiennego przytupu. Jak seria z karabinu maszynowego traktuje nas kolejny taneczny utwór I Think I, to najbardziej porąbana piosenka o miłości jaką słyszałem. Inne kawałki, bez względu na ich mocno zróżnicowaną długość to galeria najbardziej chorych pomysłów jakie powstały w naćpanych umysłach Nika i Katrine Wade, czyli państwa Fiend. W tym pozytywnym znaczeniu, oczywiście. Chcesz uchronić swoje dziecko przed złym wpływem narkotyków, to kup mu tę płytę, schizofreniczna faza gwarantowana?

Gothfryd

1. Katch 22: You / Along Cums Reality / Hubble Bubble / Goodbye To Space
2. Now I'm Feeling Zombiefied
3. Stress
4. Blessings Of The State
5. Eat! Eat! Eat! (An Eye For An Eye)
6. Ain't Got Time To Bleed
7. Bleeding Reprise
8. Dali-Isms
9. Burger Bar Baby
10. I Think I

Bonus Tracks:
11. Mad Daddy Drives A U.F.O.
12. Wuthering Wind
13. Radio Jimi
14. Hands Of The Silken
15. Blessing In Disguise
16. Pscyhe Out Zombie Dub
17. Curse Of The Manic Maxi
18. Bim [Edit]

https://www.youtube.com/watch?v=lP03RJ5aX8g
Hasta la vista, baby!