Autor Wątek: Ludzie maile piszą do GG  (Przeczytany 17581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 720
    • Zobacz profil
Ludzie maile piszą do GG
« dnia: Czerwiec 05, 2012, 17:35:42 »
Był taki wątek na poprzednim forum (obrośnięty w komentarze), ale padł po awarii forum.
Zaczynał się on tak:

I od razu na wstępie napiszę: nie warto pisać listów do GG.
Owszem, jeśli ktoś wierzy w to, że jego pisanina poskutkuje i coś uzyska, to musi mieć wielką wiarę.
Do GG na adres mailowy tech@gadu-gadu.pl wysłałem dwa maile: w jednym pytałem się, jakie to GG zamierza podjąć w stosunku do PolChatu przedsięwzięcia, w drugim wysłałem log z pokoju polchat przedstawiający awanturkę/bój o zmianę tematu w pokoju.

I dalej szło mniej więcej w ten sposób:

  • treść pierwszego maila:
    Na forum PolChatu znalazłem taki oto wpis: http://forum.polchat.pl/viewtopic.php?f=8&t=164

    Chciałbym się zapytać (i uzyskać na pytania odpowiedzi) o:

    1. Czy Gadu-Gadu jest całościowym właścicielem Polchatu?
    2. Czy ma plany rozwoju serwisu, a jak ma, to kiedy można się spodziewać ich wdrożenia w życie?
    3. Serwis Polchat nie działa nalezycie: nie dochodzą linki aktywacyjne po założeniu nowego nicka oraz po zapłaceniu za niego czy tez za konto VIP. Czy G-G zamierza coś z tym zrobić?

    Do tej pory serwisem zarządzał Bartosz Każmierczak. Czy nadal zarządza? Czy przewidywana jest zmiana administracji portalu?

    Z pozdrowieniami

    XY
  • treść drugiego maila"
    13 maj 2012

    Obraźliwy temat, jako cytat pełnej wypowiedzi użytkownika 'wisiał' cały dzień jako topic w pokoju głównym polchat serwisu Polchat.pl.

    Treść topicu:  ** aktualny temat: Los_Nirvanos: spina na czacie jest jak paraolimpiada - czy wygrasz czy nie to i tak jesteś downem
       www.polfan.com.pl !

    Uległ on zmianie na inny po interwencji kilku użytkowników chata, niektórzy z nich przypłacili swój protest serwerbanem, inni mieli założone mute.

    Serweroperator Evilraven miał co do w/w topicu inne zdanie, ale nie uznał racji innych. W końcu, po ustaniu wymiany zdań, gdyż główni dyskutujący nie mogli sie już wypowiadać, a inni się usunęli z pola rażenia, topic został zmieniony na inny.

    Autorem topica, czyli tym, który go założył, był serweroperator feki.

    Z poważaniem
    użytkownik 4eM

    ps. załączał log z pokoju polchat z tego dnia w formacie html i formacie png.

Na co liczyłem, pisząc oba maile?

Oczekiwałem odpowiedzi na pierwszy mail, bo autentycznie chciałem się dowiedzieć, co GG chce z PolChatem zrobić.

I taką oto otrzymałem odpowiedź:

Witam,

Wskazane zgłoszenie zostało przekazane do osób odpowiedzialnych za serwis Polchat, oczekujemy na informacje zwrotne w tej kwestii, na tej
podstawie prześlemy odpowiedzi do poszczególnych zagadnień.

--
Pozdrawiam,

Tomasz Krasnodębski
Koordynator
Dział Obsługi Użytkownika
GG Network S.A.
ul. Kamionkowska 45, 03-812 Warszawa


Nie ukrywam, że taką odpowiedzią byłem rozczarowany. Wynikać z niej mogło jedno: nie mają żadnego pomysłu na rozwój PolChatu.


Co do drugiego maila, to pomny poprzedniego doświadczenia nie oczekiwałem już merytorycznej odpowiedzi, ale chciałem się przekonać, w jakim stylu mi odpowie pan Krasnodębski.
No i odpowiedział, bardzo szybko. Zażądał dodatkowych wyjaśnień. Kiedy je otrzymał, równie szybko odpowiedział, że "Poprosiłem o odniesienie się do tej sprawy przez SOP-a Feki.".

I tak to z moimi mailami sprawy się miały.

Mając na względzie doświadczenia innych, którzy pisali do GG skargi na serweroperatorów i maile innej treści i moje dochodzę do w/w wniosku, że do GG maili pisać nie warto. Nie jest zupełnie w interesie GG zmiana istniejącej obecnie obsady administratorów. Dlaczego? A dlatego, że nie znają innych kandydatów na te funkcje, nie chcą ich szukać, poza tym kto na dobrą sprawę chciałby być nimi? Kto chciałby zarządzać serwisem za zupełną darmochę? GG ma takich tanich wyrobników i nie zechce się ich pozbyć.

W poprzedniej wersji wątku były i komentarze, teraz ich nie ma.
Oczywiście, doczekałem się odpowiedzi niejakiego Tirka na forum Mroooooku, ale o tym innym razem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2012, 22:30:21 wysłana przez Techminator »
Hasta la vista, baby!

TonyBlair

  • Troll
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2012, 09:48:51 »
A nie pomyślałes o tym, że GG ma po prostu wyjebane na Polchat?

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 720
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2012, 12:59:23 »
W kwestii kultury wypowiedzi: na tym forum nie używa się wulgaryzmów.

A co do GG, to zdajemy sobie sprawę z tej sytuacji.
Cierpliwy człowiek i kamień ugotuje.
Hasta la vista, baby!

TonyBlair

  • Troll
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2012, 15:03:32 »
W kwestii kultury wypowiedzi: na tym forum nie używa się wulgaryzmów.
A gdzie jest napisane, że nie wolno uzywać na tym forum wulgaryzmów i że grozi za to ostrzeżenie, które dostałem? Sam plujesz się ciągle, ze dostałes ostrzeżenia niesłusznie i sam tak samo postępujesz. LOL LOL LOL!

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 720
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2012, 15:11:58 »
Owszem, nie ma nigdzie napisane ani słowa o wulgaryzmach, a skoro nie ma, to jak się zachowywać?
Feki, stosuj się do tej zasady - Antoni Słonimski kiedyś napisał tak: "Jeśli nie wiesz, jak należy się w jakiejś sytuacji zachować, na wszelki wypadek zachowuj się przyzwoicie".

Hasta la vista, baby!

TonyBlair

  • Troll
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2012, 07:46:03 »
Ta, a kto ci dał prawo określać co jest przyzwoite a co nie? Więc urządzasz sobie samowolke na tym forum, a o to samo masz pretensje na forum polfanu. Zalatuje zajebistą hipokryzją. Ogarnij się człowieku bo sie tylko ośmieszasz.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 720
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2012, 12:31:17 »
Kto mi dał prawo? A ktoś mi musiał dawać prawo do tego, bym dbał o kulturę bycia, o kulturę bez wulgaryzmów? Nie musisz tu pisać (o, to twój koronny argument! pozwolę sobie go użyć), ale skoro bardzo chcesz, to przyjmij takie warunki, jakie są: nie używamy wulgaryzmów.
Hasta la vista, baby!

TonyBlair

  • Troll
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2012, 16:48:46 »
O tak, Majorek strażnik kultury bycia, pierwszy nieskazitelny w tym państwie. Buhahaha.
Mój argument? Ciekawe, w którym to miejscu go użyłem co? Pewnie ci się przyśniło.
A i warunki korzystania z forum widze na prędce robisz. Ten który walczy o wolność na polchacie. Hahahaha dobre sobie.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 720
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2012, 18:36:13 »
ja jestem u siebie. Wy natomiast jesteście pachołami GG, którym to GG nie płaci za to, co robicie. I słusznie, ze nie płaci. Nie dość, że plujecie na swego pryncypała, to jak coś się z serwisem dzieje, to pierwsi prosicie go o pomoc. I kto tu jest hipokrytą? Nie podoba ci się, że GG nie wykazuje większego zainteresowania Polchatem, to odejdź, zrezygnuj, coś cie tu szczególnego trzyma?
Nie znoszę regulaminów i dlatego jeszcze takowego tu nie ma. Jako dziecko chciałem być wiedeńskim chirurgiem mózgu. ale nim nie zostałem. I dlatego tu właśnie odreagowuję swe kompleksy z tego powodu :)
Hasta la vista, baby!

TonyBlair

  • Troll
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 06, 2012, 10:53:17 »
Takich bzdur to ja dawno ni czytałem. Wszystkich uzytkowników Polchatu nazywasz pachołami GG? Pięknie!
I to tobie się wszystki na Polchacie nie podoba więc po to na niego wchodzisz?

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 720
    • Zobacz profil
Odp: Ludzie maile piszą do GG
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2012, 11:33:10 »
Pachołami są SOPraniści. Ale są dla nich dobre wieści. Podobno.
Dlaczego? Sentyment. A także po to, by być świadkiem upadku Polchatu.
Hasta la vista, baby!