Autor Wątek: Polfan - nieuctwo pod ochroną  (Przeczytany 11123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Polfan - nieuctwo pod ochroną
« dnia: Czerwiec 29, 2012, 23:07:18 »
No to się doczekałem - na Polfanie administracja chroni swoimi działaniami nieuków. Wiem wiem, mój profil jest tam zbanowany (administratorzy tak ustawili parametry kar dla userów, że te nigdy nie mijają, choć ustawienia forum na to pozwalają). Poprosiłem kolegę, by się na Polfanie zarejestrował, a ja napiszę trzy posty, bo tyle chciałem napisać. I napisałem.
Pierwszy odpowiedział na zapytanie, czy administracja Polchatu zamierza uruchomić aplikację na Androida w formie klienta chata. Długo na to pytanie nie było odpowiedzi ze strony adminów.
Drugi błędy w pisowni toffiq-owi (pewnie i sami admini ich nie zauważyli, post wisi bez korekty nadal). Zainteresowanym podaję namiary: Wiadomości ogólne --> Pomoc - Polchat.
Trzeci post dotyczył odpowiedzi na pytanie o scrypt do bota kci II, a odpowiedź z uporem maniaka jest udzielana do bota kci.
Namiary: Konsole, boty i narzędzia --> Konfiguracja bota KCI II... zagwostka:) (pisownia oryginalna).

"Moje" posty wisiały jakiś czas, po czym zostały usunięte, a i profil też znikł. Brawo brawo administracjo!!! Za czujność i bezkompromisowość w działaniu. Przy okazji strzeliłaś sobie sama w stopę. Ale czego innego można od ciebie, administracjo, oczekiwać? Wspierasz i promujesz nieuctwo i głupotę. Tak trzymaj i nie popuszczaj!
Hasta la vista, baby!

TonyBlair

  • Troll
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Polfan - nieuctwo pod ochroną
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2012, 09:27:57 »
To rzeczywiście straszne! Byłeś tam zbanowany, podpiąłeś się pod nowe konto i masz pretensje, że wszystko co z niego napisałeś zostało skasowane? Przecież nawet grożą tym w regulaminie. Jeżeli go świadomie łamiesz to po co płaczesz potem, że ponosisz tego konsekwencje?
Stwierdzenie na tej podstawie, że administracja chroni nieuków jest godne retoryki J.K.
Brawo!

Na jakiej podstawie uważasz, że powinny kary mijać? Bo jest taka możliwość? To mogliby każdemu administratora na forum dawać. Bo jest taka możliwość przecież.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 09:31:19 wysłana przez TonyBlair »

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: Polfan - nieuctwo pod ochroną
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2012, 13:47:34 »
Nawet kary więzienia są od-do. Z wyjątkiem dożywocia i kary śmierci (nie wychodzi się na wolność za życia).
Ustawienie opcji, że kara nie mija, jest właśnie odpowiednikiem kary dożywocia. Za wyjątkowo ciężkie przestępstwa. Admini, z racji dużej liczby użytkowników, mogą utracić wiedzę (czyli zwyczajnie zapomnieć) o tym, kto i jaką ma karę. Poza tym mogą też się zmieniać, odchodzić, przychodzić. I wcale nie muszą sobie wiedzy o ukaranych przekazywać. A kara trwa, niewspółmiernie do czynu. Nawet ukarani dożywociem maja szansę o skrócenie kary. Tu takiej nie ma. Gdzie aspekt wychowawczy?

Forum antysop ma inne, bardziej liberalne ustawienia.
Hasta la vista, baby!

TonyBlair

  • Troll
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Polfan - nieuctwo pod ochroną
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 04, 2012, 14:59:42 »
Skoro antysop stoi na tym samym systemie to forum polfanu to powinieneś wiedzieć, że do każdego bana można załączyć a powód a nawet krótka notatke widoczną tylko dla moderatorów. I to sobie juz wisi w systemie - czy sie administracja zmienia czy nie - to juz nieistotne. I jeżeli rodzice cie nie wychowali, to dlaczego ma to robic administracja jakiegos tam forum? Resocjalizacja w internecie? Bzdura.
Jest pewien sposób aby nie mieć takiej kary - po prostu stosowac się do regulaminu. Proste.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: Polfan - nieuctwo pod ochroną
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 04, 2012, 15:36:21 »
W pewnym sensie resocjalizacja. Jaki zatem cel mają kicki, bany, mute ? Sztuka dla sztuki?
Hasta la vista, baby!

TonyBlair

  • Troll
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Polfan - nieuctwo pod ochroną
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2012, 07:44:09 »
A jaki cel mieliście w pokasowaniu wszystkich postów anabeli na tym forum, hę? Chyba nie służy to resocjalizacji.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: Polfan - nieuctwo pod ochroną
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 05, 2012, 12:43:04 »
Trudno, stało się. Byłem skłonny je poprawić ortograficznie, ale nie mam decydującego głosu. Wolę forum pełne, teraz wygląda jak proteza.
Hasta la vista, baby!

Anabellaaa

  • Gość
Odp: Polfan - nieuctwo pod ochroną
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2012, 13:33:58 »
A jaki cel mieliście w pokasowaniu wszystkich postów anabeli na tym forum, hę? Chyba nie służy to resocjalizacji.
   Jaki cel mieli administratorzy polfanu kasując moje posty??hę? .Zresztą po padzie forum polchatu musieliśmy przejsc na Polfan stary odgrzewany kotlet z przeterminowaną datą ważności  :D.

TonyBlair

  • Troll
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: Polfan - nieuctwo pod ochroną
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2012, 16:42:14 »
To się zwie hipokryzja. A sam Majorek płacze nad każdym jego postem usuniętym z forum Polfanu (pierwszy wpis w tym temacie).