Autor Wątek: Chatu niet!  (Przeczytany 5555 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
    • Zobacz profil
Chatu niet!
« dnia: Czerwiec 22, 2012, 18:44:04 »
Serwer chatu PolChatu zaliczył zgon. Dziś, 22 czerwca 2012. Godziny nie podam, bo nie wiem, o której to się stało.
Oczywiście, na stronie głównej PolChat.pl nie ma o tym żadnej wiadomości, a jest już 18.30.
Próżno także szukać wiadomości na Polfanie, będącym oficjalnym forum PolChatu.
I nie wiem, dlaczego powtarzany jest podstawowy błąd administracji polchatowskiej: brak informacji dla użytkowników o tym, co się aktualnie ważnego dzieje. Czym to jest podyktowane?
Do Polfanu administratorzy mają dostęp. Co do strony Polchat.pl niekoniecznie wszyscy spośród nich.


EDIT: chat już działa, ale wcześniej napisanych słów nie cofam, bo to nie jest pierwszy taki przypadek.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2012, 18:48:15 wysłana przez Techminator »
Hasta la vista, baby!

Anabellaaa

  • Gość
Odp: Chatu niet!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2012, 13:29:26 »
TonyBlair to chyba Tirek albo vexatus hmm tyle ,że dziecko pisać nie potrafi .Stawiam na Tirka wszak obiecywał ,że sie tu zarejestruje no bo chyba zaden z sopów nie pisałby tak... sama nie wiem... po nich mozna sie spodziewać wszystkiego i zarazem niczego .Dlaczego niczego? ponieważ obiecano wam ludziom z polchata zmiany jakieś gruszki na wierzbie a tu co? gówno! .I hehehe wątpie by się cokolwiek zmienilo ;)tyle,że to juz nie moja sprawa ja sie z polchatu wyleczylam mnostwo nie tolerancji .Sopom zalezy tylko i wyłacznie na sopowaniu a GG ma gdzieś Polchat czy sie dziwie ?..wcale... wypowiem sie w jeszcze jednym poscie i to na tyle ze strony anabelli.