polchat.pl > Sprawy życia lub śmierci

Polchat czy tu straszy?

(1/1)

Anabellaaa:
 8) Panowie i Panie - dzisiaj dostałam sbana za wyraz "nudnawo", co więcej, gdy mnie obrazano nie zareagował nikt i taki Polchat mamy obecnie. Pytam więc - po co komu taki Polchat? Moje zdanie jest takie - klub wzajemnej adoracji  :-X. Od kiedy za wyraz nudnawo banują  :o. No hehehe. Już posiedzieć nie idzie, bo K.W.A działa. Polchat to jest jeden z najgorszych czaterii  :-\. A zmiany? O ile GG dalej będzie fundowało nieróbstwo pospolite będzie tak, jak jest . Do techminatora natomiast też napiszę parę zdań. Dzisiaj odbyłam rozmowę z kimś rozmowę, kim ta osoba jest moja sprawa. Napisała mi, że z tego co widzi mną się tylko wysługujesz. Wiesz doszłam do wniosku, że pytanie jakie kazałeś mi napisać malinowej miało na celu mi zaszkodzić. Chyba jednak masz do mnie żal, że stracileś przeze mnie pokój. Ja ci żałożę drugi Potter i daj mi swięty spokój, w ogole wszyscy jesteście niepoważni .Osoba, z którą rozmawialam przestrzegła mnie, że pobawicie się moim kosztem i zostawicie, a śmietankę będę spijała ja. Tworzycie jakąś chorą wojnę i tylko dlatego, że jestem poraniona wysługujesz się mną ale to... koniec... pokój będziesz miał i tyle...

Techminator:
Co dzień, to masz inny nastrój.
Nikt się Tobą nie wysługuje, sama biegasz po pokojach i szukasz poparcia do tego, co Ci się wydaje i co piszesz. Ty sama toczysz jakąś walkę z malinową, zupełnie bezsensowną.
Nie kazałem Ci zadawać pytań malinowej, tylko zasugerowałem. Zadałaś je, padła odpowiedź, w sumie potwierdzająca to, czego się domyślałem - na chacie każdy może mieć wszystko to, czego zapragnie, to tylko kwestia weryfikacji, czy rzeczywiście to ma.
Pokój potter? Sprawa zamknięta i niech tak pozostanie. Taki obrót sprawy zupełnie mnie satysfakcjonuje.
Pewnie znowu zaskoczysz zmianą nastroju :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej