Autor Wątek: Czyżby zmierzch GG?  (Przeczytany 9407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 718
    • Zobacz profil
Czyżby zmierzch GG?
« dnia: Październik 05, 2012, 19:48:29 »
W NaTemat.pl artykuł o Gadu-Gadu.

LINK: http://natemat.pl/34155,sloneczko-przygasa-gadu-gadu-nadal-liderem-komunikatorow-ale-traci-zyski

Sam mam numer GG, od lat, ale rzadko już z niego korzystam. Moi znajomi poszli swoją drogą i już ich na GG nie ma, inni nigdy z GG nie korzystali. Co innego Skype: tu mam stałą grupę znajomych i tu się kontaktujemy. Wcześniej był G-Talk oraz Jabber i jego klienty, ale teraz po upadku Chrome.pl z Jabbera nie korzystam.
Było wiele komunikatorów, dziś zupełnie zapomnianych, choćby Odigo. Miałem konto na ICQ, Yahoo Messengerze, ale to już historia. Yahoo Messenger miał/ma fajną funkcję 'budzenia' użytkownika głośnym sygnałem dźwiękowym oraz swoje kontrowersyjne chaty. Miałem konto na Spik-u (WP) i komunikatorze Onetu (zapomniałem jego nazwy, a już go nie ma) oraz tlenie z o2. Dziś pewnie tlen jest zapomniany. Pozostały chaty z o2.
Teraz mam tylko GG i Skype, nie korzystam z innych, sporadycznie tylko z G-Talk. Miałem AQQ, ale z niego zrezygnowałem.
W swoim smartfonie korzystam i tablecie korzystam z multikomunikatora imo. I to w zasadzie wszystko.
Dawne czasy odeszły, teraz na topie są Skype i Facebook Messenger. Zresztą, są inne czasy, są komórki, które potrafią już prawie wszystko, oprócz grillowania i parzenia kawy/herbaty. Są i nowe komunikatory, ale już z nich nie korzystam.

Zapomniałem dodać, że wiadomości z w/w artykułu (ciekawe komentarze) mogą stawiać w nieciekawym świetle przyszłość Polchatu, choć tak do końca nie wiadomo, co się dzieje ze sprawą unowocześnienia tegoż Polchatu. Ale czego nie wiemy, tego nie wiemy.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2012, 19:54:31 wysłana przez Techminator »
Hasta la vista, baby!

twojtyp

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Czyżby zmierzch GG?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2015, 14:43:55 »
Sporo tego miałeś. Ja również mam konto na GG, z którego nie korzystam od bardzo dawna. Teraz zdecydowanie skype jest nr 1. :-D