Autor Wątek: KONIEC  (Przeczytany 10688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
KONIEC
« dnia: Październik 21, 2012, 18:06:41 »
Jak zwykle przegapiłem ten fakt, ale przez przypadek (?) byłem świadkiem rozmowy w pokoju polchat:

[17:13:29] ~Michal_Kul_29: Czy to prawda ze polchat przestanie istniec?
[17:14:39] ZABLOKUJ: ~Michal_Kul_29, tak. To informacja przekazana przez Devvila.

Nie bardzo w to wierzyłem, ale info na stronie http://polchat.pl/ rozwiewa wszelkie wątpliwości.
W razie czego zrobiłem zrzut ekranu:


Nie byłem świadkiem początku Polchatu, za to mam nadzieję i okazję być świadkiem jego końca.
Chyba że... to wszystko jest sprytna mistyfikacja devvila, a Polchat odrodzi się w innej postaci pod innym adresem.
5 listopad 2012 - wtedy się okaże, o co chodzi.

Breaking News:
Cytuj
19:35:36] ** KOMUNIKAT do wszystkich od użytkownika devvil: WItajcie. Informacja ze strony głównej to prawda. Zainteresowanych proszę o przeczytanie mojego najnowszego wpisu na stronie głównej.
LINK: http://polchat.pl/news/-Polchat-zostaje-zamkniety-przez-w%C5%82a%C5%9Bciciela-
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2012, 22:31:30 wysłana przez Techminator »
Hasta la vista, baby!

r00t

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • born to serve
    • Zobacz profil
Odp: KONIEC
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2012, 21:10:30 »
Wszystko kiedyś ma swój koniec... gdzie podzieje się ekipa SOPrano? :)

Techminator

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 699
    • Zobacz profil
Odp: KONIEC
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2012, 22:17:37 »
No, bardzo mi ich szkoda. Bardzo. Tak się chłopaki przyzwyczaili być rodziną SOPrano, a tu taka siurpryza. Cóż teraz z nimi będzie? Panie prezesie GG-jak teraz żyć?
Pokój moderacja, tam się toczy/toczyła dyskusja o przyszłości Polchatu. W większości pobożne życzenia, pretensje, choć i ciekawe, a nawet zastanawiające informacje. Może nawet zamieszczę log z tego pokoju.
I na sam koniec petycja do prezesa GG, by odłożył w czasie decyzję o zamknięciu Polchatu. Umieszczona na fb. Pisać każdy może, poprzeć ją lub nie. Nie wypowiadam się o jej skuteczności, bo ta jest nieznana.
A co na Polfanie w tym temacie? A nic, cisza. Była cisza dłuższy czas, ale jednak jest w końcu reakcja: http://polfan.com.pl/wiadomosci-ogolne/zamkniecie-polchat-informacje/msg23036/?PHPSESSID=065564a2499ae36dafcef1114e519795#new

Cała ta akcja przypomina pisk myszy, którą kot zapędził w sytuację bez wyjścia. Mysz cały czas zadawała sobie sprawę ze swego nie najlepszego położenia, ale uparcie ignorowała całą tę sytuację. Bo sądziła, że jej się uda przetrwać i ma jakąś uprzywilejowaną pozycję. Nic z tego.
Nie takie serwisy padały/zostawały zamknięte mimo protestu ich użytkowników. Rynek rządzi się swoimi prawami. I prawa ekonomii dopadły Polchat nie bacząc na jego historię i użytkowników.
Panowie administratorzy: trzeba było o wiele wcześniej przygotować plan B, teraz już nieco za późno na to.
Puszczę wodze fantazji: prezes GG sprzedaje Polchat grupie użytkowników, w której i ja jestem (wykładam kasę na projekt). Czy jako jeden z właścicieli będę miał uprzywilejowaną pozycję? Bez banów/kicków/mute? Czy będę miał wpływ na obsadę soperatorów? To dość istotne pytania. Na razie pozostają w sferze fantazji.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2012, 13:54:39 wysłana przez Techminator »
Hasta la vista, baby!